Exkluzivní ukázka ze seriálu Sestřičky: Mery před smrtí na chvíli spatří své miminko

Sestřičky (71) - upoutávka

Osudový díl s úmrtím Mery v seriálu Sestřičky se nezastavitelně blíží. Diváky od nejdojemnějšího dílu v historii dělí pouhých 7 dní a dvě epizody. S nejoblíbenější postavou vrchní sestry, kterou pět let ztvárňovala Sabina Laurinová, se rozloučíme již příští pondělí. Podívejte se na exkluzivním videu na vypjaté dějové zvraty!

Poslední chvíle před kamerou strávila Sabina Laurinová natáčením vlastní smrti. Její postava se těší na prvního vymodleného potomka, na ultrazvuku dokonce miminko konečně poprvé jasněji vidí. Radost však ukrutně brzy střídá tragická událost.

Vrchní sestra Marie Tomášková podlehne v 71. díle masivnímu krvácení způsobenému prudkým úderem do břicha. Zabránit nejhoršímu se na operačním sále snaží ze všech sil jak její manžel Michal Tomášek, tak Prokop a gynekolog Liška.

Nejemotivnější díl seriálu Sestřičky

Ani to ale nestačí a diváci seriálu Sestřičky se musí připravit na ty nejsmutnější chvíle. „Příběh postavy Sabiny Laurinové, vrchní sestry Mery, se skutečně v příběhu seriálu Sestřičky uzavírá tragicky. Bude to rozhodně nejemotivnější díl historie seriálu Sestřičky i Modrého kódu. Velmi dojemné bylo samotné natáčení, během kterého se slzelo nejen před kamerami, ale i za nimi. Bude to sice smutný, ale současně velmi krásný a dojemný díl,“ říká manažerka lifestylové komunikace televize Prima Zuzana Brzáková.

„Ano, je to tak, s postavou Mery jsem se opravdu po pěti krásných letech rozloučila. Její osud v seriálu se naplnil. S Mery jsem se skutečně sžila a budu na ni vzpomínat stejně jako na spolupráci se všemi skvělými kolegy. Moc si vážím toho, že si Mery získala tolik diváckých příznivců. Jak se říká, něco musí skončit, aby něco nového mohlo začít,“ potvrdila Sabina Laurinová svůj odchod ze seriálu s tím, že takový konec pro svou postavu sama nečekala.

Sabina strávila v seriálu pět let

Seriál Sestřičky a Modrý kód, který Sestřičkám předcházel, začala Sabina natáčet v létě roku 2016 a strávila s ním celých pět let. Na TV Prima se jako vrchní sestra Mery poprvé divákům představila 25. března 2017 a od té doby nechyběla téměř v žádném díle. „Nabídku na roli Mery jsem dostala, myslím si, necelý rok před začátkem natáčení. Seriál se držel v přísné tajnosti, a tak jsem ani nemohla dostat mnoho informací. Věděla jsem ale, že půjde o ojedinělý projekt z prostředí medicíny. Což skutečně byl,“ zavzpomínala Sabina na dobu, kdy byla oslovena k natáčení tohoto seriálu.

„Byla jsem si jistá prakticky hned, že tuto hezkou nabídku přijmu. Toto téma mě lákalo, i když jsem nikdy předtím v dlouhodobém seriálu nehrála. Do té doby jsem měla zkušenost s maximálně dvanáctidílným seriálem a Modrý kód měl mít dílů osmdesát. Zdálo se mi to hodně,“ prozradila před časem v rozhovoru Laurinová. Ač to možná zprvu sama nečekala, dílů nakonec natočila 337.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.