Pravý mistr dílny pozná nářadí i se zavázanýma očima. Zvládli byste to také?

Zavázat někomu oči šátkem a jen pomocí hmatu či čichu rozpoznávat jednotlivé předměty bývá oblíbenou hrou nejen na párty. Zkusili si to i uchazeči o vítězství v unikátní show z prostředí řemeslné dílny. Kdo pozná kombinačky nejrychleji a kdo si nebude moci vzpomenout na název nářadí?

Skládací metr, sikovky, klíč, kleště, váleček na malování a hladítko. To je výčet věcí, které leží na stole před soutěžícími v nové originální show DREAM TEAM – Mistři dílny. Jejich úkol je prostý. Poznat a ideálně i správně pojmenovat dotyčné předměty. Právě to ale bude občas problém.

Nutno podotknout, že všichni adepti na Mistra dílny v této zkoušce uspěli. Nářadí nakonec poznali všichni do jednoho, jen někdo byl rychlejší a někomu to díky jeho důslednosti trvalo o chlup déle. Nečekaně se největším problémem ukázalo věc řádně nazvat.

„To je na přištukování. Jak se to řekne?“ směje se soutěžící Lída, když rukama ohmatává hladítko a nemůže si vzpomenout. Právě tento nástroj se ukázal jako nejsložitější. Nikoliv na poznání, ale právě pojmenování. A nejen u žen. „Takový to na hlazení. Teď nevím, jak se to jmenuje. Zedníci to používají,“ popíše alespoň, kdo a na co předmět užívá nejčastěji Pavel.

Jediná, která se na první dobrou úplně netrefí, je soutěžící Vendula. „To je nějakej šmirgl?“ ptá se. Nakonec se ale ukáže, že ví přesně, jak nástroj použít. A to je ve finále to nejdůležitější. V unikátní soutěži DREAM TEAM – Mistři dílny, kterou můžete sledovat v pátek od 21:55 na Primě, jde především o to. Soutěžící ale musí v monstrózních dekoracích této show prokázat nejen zručnost, ale i kreativitu a týmového ducha.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.