To nejlepší z Prostřeno! roku 2021. Připomeňte si největší kuchařské faily i taktiky roku

Prostřeno! XXIII (78) - Hnidopich

I v roce 2021 se toho v populárním pořadu Prostřeno! událo hodně. Připomeňte si s námi ty nejzajímavější soutěžící, jejich přehmaty i nejbizarnější momenty u sporáku a u stolu. A kdo by si tentokrát zasloužil nominaci na největšího taktika roku, nebo na největšího smolaře? Na to se podívejte už teď ve vybraných scénách, které se jistě zapíší k legendárním z tohoto pořadu.

Výstřední Lenka Kořínková

Rok 2021 byl na speciály Prostřeno! opravdu štědrý. Jedním z tematický zaměřených týdnů byl také speciál s vyznavači zdravého stylu stravování. Chybět mezi nimi nesměla ani bývalá herečka Lenka Kořínková, která v minulosti sepsala několik kuchařek na propagaci takzvané dělené stravy. Vysvětlit úspěšně hostům, v čem tato strava spočívá, se jí ale i přesto nepodařilo. Jak Lenka Kořínková sama tvrdí, následovat zajeté koleje je jí proti srsti. Celý týden jsme tak mohli být svědky jejího výstředního chování a odzbrojující upřímnosti. Jako když se při krájení zeleniny dožadovala bez úspěchu pomoci asistentů.

Podívejte se, jak se Lenka Kořínková rozčilovala kvůli chybějícím asistentům:

Taktika v bodování

Peněžní výhra v Prostřeno! bývá pro soutěžící velmi lákavá. Pro některé dokonce i do takové míry, že jsou schopní uchýlit se k nečestnému způsobu bodování, známému též jako taktizování. Přebornicí v promyšlenosti taktiky se v roce 2021 stala bezpochyby Kamila z Plzně. „Když dám každému málo bodů, tak jak mám najetou tu svoji taktiku, tak bych měla teoreticky vyhrát,“ prohlašovala sebejistě Kamila. Ani tabulka s prognózami bodování, kterou tak bezostyšně ukazovala na kameru, jí ale ve finále nepomohla, a místo 60 tisíc si odnesla spíš ostudu.

Podívejte se, jak Kamila plánovala bodovací taktiku:

Slavný kuchař schovaný v kuchyni moderátora

K legendárním účastníkům Prostřeno! se po uplynulém roce zapíše jistě i rádiový moderátor Michal Kavalčík. Kdysi populární představitel Rudy z Ostravy přišel do kuchařského pořadu udělat pořádnou show. Jeho neustálé žerty byly ale pro ostatní účastníky už po dvou dnech téměř nesnesitelné. Michal se jim tak raději rozhodl dopřát trochu odpočinku a uprostřed týdne za sebe vyslal kolegyni z rádia jako náhradu. Po jeho čtvrtečním návratu následovalo nečekané setkání. V kuchyni moderátora Petra Vejvody totiž odhalil schovaného Zdeňka Pohlreicha!

Podívejte se, jak se Zdeněk Pohlreich schovával v kuchyni před partou moderátorů:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.