7 novinek na rubavském urgentu a v životech stávajících hrdinů

Seriály Sestřičky Modrý kód a Modrý kód spojují to, co měli diváci původního "Modráku" nejraději, s tím, co na seriálech milují: romantiku, napětí a vztahová dramata, která známe z vlastních životů. První díl uvidíte na Primě v předpremiéře již v sobotu 29. srpna, další díly pak dostanou tradiční čas v pondělí a ve středu ve 20.15.

Sledujte premiéru seriálu Sestřičky Modrý kód na TV Prima již v sobotu 29. srpna. Dále pak každé pondělí a středu ve 20.15.

7 největších novinek z Rubavy: Nové tváře, nové příběhy, nová prostředí

  1. Seriál Sestřičky Modrý kód se více zaměří na mezilidské vztahy i životní strasti a radosti, které prožíváme každý z nás. Do popředí vstoupí osudy zdravotníků a jejich rodin.
  2. Příběh se i nadále bude odehrávat v dobře známé Nemocnici Rubava. "Zachováváme prostředí nemocnice a oddělení urgentního příjmu, které je samo o sobě prostorem pro nevšední události, ale nabídneme divákům poznat lépe postavy, které si oblíbili, a nové tváře, jež věříme, že si oblíbí záhy. Pro tento projekt se nám totiž podařilo získat skvělé herce zvučných jmen i nové mladé talenty,“ přibližuje ke změně ředitelka obsahu skupiny Prima Lenka Hornová.
  3. V premiérových dílech zazáří také celá plejáda nových herců. Skutečné herecké osobnosti naší scény skvěle doplňují mladé a neokoukané tváře. Řady sestřiček posílí přesně tři zdravotní sestřičky a jeden bratr v podání Adély Gondíkové (Míša), Natálie Halouskové (Katka) a Jana Nedbala (Lukáš). Milují svoji práci, ale mají také své rodiny, přátele, svá trápení i touhy. V okruhu jejich blízkých vystupují herečky a herci jako jsou Daniela Kolářová (Naďa), Dana Syslová (Jarka), Petr Vaněk (Martin), Martin Preiss (Radek), Daniela Šinkorová (Ivana), Amélie Pokorná (Andy), Mirek Šimůnek (Radim), nebo Michaela Tomešová (Barča).
  4. Nová prostředí: Některá zákoutí Nemocnice Rubava už divák neuvidí, na jejich místě totiž v ateliéru vyrostly byty pro nové postavy,
  5. V seriálu Sestřičky Modrý kód se můžete těšit na nejoblíbenější tváře z Rubavy, kterými jsou Sabina Laurinová (vrchní sestra Mery), Saša Rašilov (MuDr. Tomášek), Jiří Štěpnička (primář Bojan), David Gránský (Maty), Ondřej Rychlý (Prokop), Igor Chmela (MuDr. Žák), Patricie Pagáčová (Laura) a další.
  6. Můžeme prozradit, že do děje opět vstoupí osudová láska Mery - David Hofbauer v podání Marka Němce. Není tajemstvím, že právě návrat Marka Němce si diváci i jeho kolegyně Sabina Laurinová vyprosili.
  7. Stejný zůstává i pomyslný mozek seriálu, kterým je jeho tvůrčí tým – producenti a režiséři.

Podívejte se na nové postavy v seriálu Sestřičky Modrý kód:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.