Byla jsem mu nevěrná. Mám mlčet nebo se přiznat?

Jak zvládnout nápor emocí, porvat se s morální kocovinou a dát si pusu na zámek, i když vás svědomí nutí jít s pravdou ven? Dřív, než otevřete pusu a vypustíte do éteru vaše přiznání, si přečtěte naše rady.

Stát se to může každému z nás. Stačí hodit za hlavu zábrany (ano, právě alkohol je nám v tomto aspektu víc než nápomocný), nechat se o rozum připravit přicházející slastí a nevěra, za kterou bychom my ženy svému protějšku nejraději zakroutily krkem, je na světě.

Jenomže vy nejste v roli té, co byla zrazena, ale obětí vašeho milostného selhání je váš milý, který se na vás nepřestává usmívat a říkat vám v tu nejnevhodnější dobu, že vy jste tou nejlepší ženskou, kterou kdy potkal. Z pochopitelných důvodů se vám vženou slzy do očí a partner se bude chybně domnívat, že jsou důkazem dojetí z jeho slov, zatímco pravda je úplně někde jinde. Jeho vyznání ve vás totiž znovu odjistí bombu v podobě změti silných emocí.

Láska na jednu noc

Pokud máte jasno, že se tato situace nikdy nezopakuje, nikdo vás neviděl a navíc dotyčný nezná vašeho muže a tím pádem není moc pravděpodobná šance, že se vaše hříšné dobrodružství stane veřejným, rozhodněte se, že budete mlčet. Odstraňte všechny důkazy, připravte si zajímavou historku o průběhu večírku nebo dovolené a neuhýbejte od tématu, když se partner bude chtít informovat, jak že jste se měla. My ženy přece o všem rády povídáme, takže by bylo nanejvýš nápadné, kdybyste se vrátila domů a mlčela jako zařezaná.

Pokud to bude potřeba, v koupelně si za asistence puštěného kohoutku poplačte nebo zanadávejte. Nahromaděné emoce musí ven, jinak můžete udělat špatné rozhodnutí a v těžké chvilce se ke všemu přiznat.

Nejtěžší budou první dny, kdy vzpomínky na celý incident budou čerstvé a vás bude bolet duše při myšlence, že jste byla schopna jít do postele s jiným mužským. Zabavte své myšlenky, dejte si v práci přesčas, udělejte doma důkladný úklid, zkrátka dělejte cokoli, jen zapomeňte na nečinnost.

Co se stalo, nelze vzít zpátky

Kdyby to bylo možné, bylo by na světě krásně. Jenže není. Všichni děláme chyby a není jen potřeba se z nich poučit, ale také je zpracovat do procesu vedoucího k odpuštění. Ano, tohle přesně musíte udělat. Není to zrovna snadné, ale časem vám zůstanou jen krásné vzpomínky na divoký sex, co vám zvednou náladu, a možná i pošramocené ego, když budete mít někdy špatný den.

Co na to naše čtenářky?

„Ulítnout si jednou to není nic tak hrozného. Mnohem hůř jsem na tom já, protože se už rok a půl tahám s Robertem, i když jsem téměř vdaná za Tomáše. Zřejmě mě označíte za naprostou husu, ale co mám dělat, když jsem kápla na dva báječné mužské a nechci se rozhodnout špatně," říká Patricie (26).

„Zahnula jsem jednou a naposledy. Drahému jsem nic neřekla a bylo to správné rozhodnutí. Za svůj přestupek jsem se vytrestala černým svědomím. Trvalo mi celý půlrok, než jsem to překousla a strávila,“ svěřuje se Magda (39).

Zatloukat, zatloukat...

Jednou, až zub času udělá své a na nevěrný incident padne prach zapomnění, budete ráda za to, že jste zvládla jít s milým životem dál a nic mu neříct. Vy byste si totiž možná ulevila, ale on by se trápil nekonečně dlouho tím, že vám věřil a vy jste ho (s)prostě zradila.

-len-

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 6. 2024

Berani, dnes můžete očekávat, že budete ve svých mezilidských vztazích podnikavější. Můžete si najít nové přátele nebo si užít kvalitní čas s těmi starými. Je pravděpodobné, že se zintenzivní váš milostný život. Několik následujících týdnů vám poskytne vynikající zdroje pro zlepšení vaší citové pohody. Využijte toho.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.