Sex a vztahy

14. prosince 2016 10:00

Martina Čerňanská

Darujte mu ten nejlepší dárek – vaši pozornost se vším všudy

Teď, v době adventu, kdy všechny blázníme, abychom do Vánoc měly vše v cajku, je potřeba se konečně zklidnit, nasávat atmosféru Vánoc a užívat si lásku partnera. Přinášíme vám láskyplné rady, jak si toto kouzelné období naklonit na svoji stranu a vytřískat z něj co možná nejvíc.

My na to jdeme od lesa, tak to od nás fikaně opište a nebuďte za puťku domácí, co do Vánoc nepáchne z domu a jenom remcá u plotny, že nestíhá.

„Moje máti mě učila, abych doma platila za přepečlivou hospodyňku, co doma vládne vařečkou a zároveň by se bez problémů mohla večeře podávat přímo z podlahy. A tak jsem taky k manželství přistupovala. Jenomže i když tohle všechno bylo obstarané, tak i přesto můj drahý utekl za tou, co nepekla, ale nechala si péct, co neuklízela kdovíjak často a raději si zašla ke kadeřnici. Mamka mě omylem zaklela kletbou, která už tehdy předurčovala moje manželství k zániku. Tak se taky stalo, ale po té zkušenosti jsem to puťkaření jednou provždy utnula. Neriskujte svůj rozvod a udělejte to stejně. Život se musí žít a ne ho trávit gruntováním, na to je přespříliš krátký,“ radí ženám Klára Voborská (36).

Spojte wellness víkend s adventem

Je jedno, jestli zakotvíte v Českých Budějovicích, Olomouci, Praze či v Brně. Adventní trhy mají všude a pobytové balíčky s nějakou tou odpočinkovou procedurou stejně tak. Stačí si jen vybrat. V případě, že ale chcete něco víc, třeba ochutnat pikantní čabajku, načerpat energii v termálech, ať vám to o svátcích sluší, nebo třeba výhodně nakoupit, tak pak musíte do Budapešti. Na fajn atmosféru a ceny při zemi láká třeba polský Krakov. Naopak ve Vídni nebo v Německu si za tamní vánoční speciality nebo ozdoby krapet připlatíte.

„Já se svým milencem Karlem jezdím každoročně do vánoční Budapešti, chodíváme hrát do Szechényiho lázní šachy a přitom se rochníme ve vyhřátém venkovním bazénu, k obloze stoupá pára a mrzne jak praští. Karlova manželka doma peče ostošest a můj milý si myslí, že jsem na služební cestě,“ svěřuje se Miriam, která si to umí (s)prostě zařídit.

Procházejte se

Jen tak ruku v ruce bloumejte vánočně nasvícenými ulicemi, koukejte do výloh nebo vyrazte na kopec za město, kde to vypadá, jako by se zastavil čas – a vy můžete alespoň na chvíli být daleko od toho zmatku. Držte se za ruce, povídejte si o tom, jak jste slavili svátky jako malí, špičkujte se a dejte do mozaiky vašeho vztahu další nádherný střípek, který vám vykreslí život barvami. Svět, jak ho známe, není jenom o práci, ale především o tom mít čas jeden na druhého. Tak si ho prostě udělejte.

Milujte se

Mít sex, nebo se milovat? Říkáte si, že v tom není vůbec žádný rozdíl, protože výsledek je stejný? Možná je i není. Milujete se s někým, na kom vám záleží a postelový akt je díky tomu povýšen na druhou, kdežto mít sex je pouhé vyventilování nahromaděného erotického vzrušení. Tak se milujte s tím pravým. A uvidíte, že rázem poznáte ten rozkošnický rozdíl. A pak se už s pouhým orgasmem nespokojíte. I když i ten není špatný, pokud máte pouze kamaráda s výhodami.

Odleťte za teplem

Někdo si na svátky potrpí, a tak se na ně pečlivě připravuje téměř celý měsíc. Jiní na to z vysoka dlabou (zvlášť ti, co zatím děti nemají nebo jim už vyletěly z hnízda) a mají v plánu si pár dní do Vánoc zkrátit chytáním bronzu na lehátku a na svátky si přiťuknou pod palmou. A nemusíme vám asi dvakrát vysvětlovat, že jsou to právě nevšední zážitky, co slepují a pojí dva lidi k sobě. Možná je konečně na čase upevnit vaši lásku tím nejúčinnějším lepidlem, tedy nějakou pořádnou dovolenou v exotice. Slunce hřeje jako o závod v Karibiku, ve Střední Americe, v tropické Africe (Zanzibar, Keňa, Mauricius) nebo na božských Maledivách.

Ještě nekončíme!

  • Během adventu společně koukejte na pohádky, chroupejte vanilkáče a spláchněte je svařákem. Rádi byste, ale nemáte napečeno? Tak zkuste pro jednou ty z obchodu a máte to.
  • Zajděte s vaší láskou posvítit vašim předkům na hřbitov. A dejte lásku najevo i těm, co tady sice nejsou, ale ve vašem srdci jim stále náleží nezastupitelné místo.
  • Děti, partner a blízká rodina. Přesně na těch nám záleží ze všeho nejvíc. Tak jim to řekněte, že jsou pro vás vším. A úplně nejlépe teď hned.

Mohlo by vás také zajímat:

-lz-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.