zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Darujte mu ten nejlepší dárek – vaši pozornost se vším všudy

Darujte mu ten nejlepší dárek -  vaši pozornost se vším všudy
Autor: thinkstock.com Darujte mu ten nejlepší dárek - vaši pozornost se vším všudy
cernanm , Vydáno: 14.12.2016
Teď, v době adventu, kdy všechny blázníme, abychom do Vánoc měly vše v cajku, je potřeba se konečně zklidnit, nasávat atmosféru Vánoc a užívat si lásku partnera. Přinášíme vám láskyplné rady, jak si toto kouzelné období naklonit na svoji stranu a vytřískat z něj co možná nejvíc.

reklama

My na to jdeme od lesa, tak to od nás fikaně opište a nebuďte za puťku domácí, co do Vánoc nepáchne z domu a jenom remcá u plotny, že nestíhá.

„Moje máti mě učila, abych doma platila za přepečlivou hospodyňku, co doma vládne vařečkou a zároveň by se bez problémů mohla večeře podávat přímo z podlahy. A tak jsem taky k manželství přistupovala. Jenomže i když tohle všechno bylo obstarané, tak i přesto můj drahý utekl za tou, co nepekla, ale nechala si péct, co neuklízela kdovíjak často a raději si zašla ke kadeřnici. Mamka mě omylem zaklela kletbou, která už tehdy předurčovala moje manželství k zániku. Tak se taky stalo, ale po té zkušenosti jsem to puťkaření jednou provždy utnula. Neriskujte svůj rozvod a udělejte to stejně. Život se musí žít a ne ho trávit gruntováním, na to je přespříliš krátký,“ radí ženám Klára Voborská (36).

Spojte wellness víkend s adventem

Je jedno, jestli zakotvíte v Českých Budějovicích, Olomouci, Praze či v Brně. Adventní trhy mají všude a pobytové balíčky s nějakou tou odpočinkovou procedurou stejně tak. Stačí si jen vybrat. V případě, že ale chcete něco víc, třeba ochutnat pikantní čabajku, načerpat energii v termálech, ať vám to o svátcích sluší, nebo třeba výhodně nakoupit, tak pak musíte do Budapešti. Na fajn atmosféru a ceny při zemi láká třeba polský Krakov. Naopak ve Vídni nebo v Německu si za tamní vánoční speciality nebo ozdoby krapet připlatíte.

Darujte mu ten nejlepší dárek -  vaši pozornost se vším všudy 3 Foto:

„Já se svým milencem Karlem jezdím každoročně do vánoční Budapešti, chodíváme hrát do Szechényiho lázní šachy a přitom se rochníme ve vyhřátém venkovním bazénu, k obloze stoupá pára a mrzne jak praští. Karlova manželka doma peče ostošest a můj milý si myslí, že jsem na služební cestě,“ svěřuje se Miriam, která si to umí (s)prostě zařídit.

Procházejte se

Jen tak ruku v ruce bloumejte vánočně nasvícenými ulicemi, koukejte do výloh nebo vyrazte na kopec za město, kde to vypadá, jako by se zastavil čas – a vy můžete alespoň na chvíli být daleko od toho zmatku. Držte se za ruce, povídejte si o tom, jak jste slavili svátky jako malí, špičkujte se a dejte do mozaiky vašeho vztahu další nádherný střípek, který vám vykreslí život barvami. Svět, jak ho známe, není jenom o práci, ale především o tom mít čas jeden na druhého. Tak si ho prostě udělejte.

Milujte se

Mít sex, nebo se milovat? Říkáte si, že v tom není vůbec žádný rozdíl, protože výsledek je stejný? Možná je i není. Milujete se s někým, na kom vám záleží a postelový akt je díky tomu povýšen na druhou, kdežto mít sex je pouhé vyventilování nahromaděného erotického vzrušení. Tak se milujte s tím pravým. A uvidíte, že rázem poznáte ten rozkošnický rozdíl. A pak se už s pouhým orgasmem nespokojíte. I když i ten není špatný, pokud máte pouze kamaráda s výhodami.

Ty nejlepší dárky pro partnera

Vánoční dárky pro muže: Více jak 35 tipů a nápadů

Odleťte za teplem

Někdo si na svátky potrpí, a tak se na ně pečlivě připravuje téměř celý měsíc. Jiní na to z vysoka dlabou (zvlášť ti, co zatím děti nemají nebo jim už vyletěly z hnízda) a mají v plánu si pár dní do Vánoc zkrátit chytáním bronzu na lehátku a na svátky si přiťuknou pod palmou. A nemusíme vám asi dvakrát vysvětlovat, že jsou to právě nevšední zážitky, co slepují a pojí dva lidi k sobě. Možná je konečně na čase upevnit vaši lásku tím nejúčinnějším lepidlem, tedy nějakou pořádnou dovolenou v exotice. Slunce hřeje jako o závod v Karibiku, ve Střední Americe, v tropické Africe (Zanzibar, Keňa, Mauricius) nebo na božských Maledivách.

Ještě nekončíme!

  • Během adventu společně koukejte na pohádky, chroupejte vanilkáče a spláchněte je svařákem. Rádi byste, ale nemáte napečeno? Tak zkuste pro jednou ty z obchodu a máte to.
  • Zajděte s vaší láskou posvítit vašim předkům na hřbitov. A dejte lásku najevo i těm, co tady sice nejsou, ale ve vašem srdci jim stále náleží nezastupitelné místo.
  • Děti, partner a blízká rodina. Přesně na těch nám záleží ze všeho nejvíc. Tak jim to řekněte, že jsou pro vás vším. A úplně nejlépe teď hned.

Mohlo by vás také zajímat:

O vztah je potřeba pečovat

Spokojený partnerský život: Co dělat, aby neodešel za mladší?

Drobné gesto má často větší význam, než drahý dárek

10 maličkostí, na kterých ale ženám hodně záleží

sex vztahy

S jakým znamením zažijete ten nejúžasnější sex? Kdo má stejné sexuální touhy jako vy?

-lz-

reklama

Související témata: dárky , vztahy , wellness , partner , Sex , Vánoce 2016 , manžel

reklama

Přečtěte si také

reklama