zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Julia Roberts: Ve svém novém domě už s manželem nepočítá

Je krásná, ale asi zase sama
Autor: profimedia.cz Je krásná, ale asi zase sama
anna kopečková , Vydáno: 05.04.2016
Filmové Pretty Woman táhne na devětačtyřicet a přitom to vypadá, jako by zapomněla stárnout. Ani krásným a bohatým ženám se ale bohužel partnerské problémy nevyhýbají.

reklama

Jako malá to Julie Fiona Roberts neměla zrovna nejlehčí. Vyrůstala pouze s matkou a starší sestrou, její rodiče se rozvedli a u otce zůstal její bratr. Tatínek však o pár let později zemřel na rakovinu.

A není tomu tak dlouho, co se filmová hvězda opět utápěla v slzách. Z jejího života odešly v jeden rok hned dvě blízké osoby. Její matka Betty Lou Motes podlehla rakovině plic a nevlastní sestra Nancy Motes spáchala sebevraždu a zanechala po sobě dopis, ve kterém hází vinu na Julii ve smyslu, že žít ve stínu krásnější a úspěšnější sestry, když sama Nancy toužila po herecké kariéře, nebylo zrovna snadné.

6 ženských fyzických rysů, kterým muži neodolají

Říkáte si, proč má vaše kamarádka takový úspěch u mužů, když to není žádná velká krasavice? Máme vysvětlení. Na základě vědeckých poznatků byly vymezeny určité vzorce, díky nimž jsou muži z některých žen doslova mimo. Stěžejním je jakési posouzení a zhodnocení reprodukční způsobilosti ženy. To je pro muže určující faktor, zda mají o ni zájem, nebo ne. Určité vlastnosti dělají ženy atraktivní, protože jsou spojeny s dobrým zdravím a plodností. Jakmile si muži těchto atributů všimnou, nedokážou takové ženě odolat. Vše se ale odehrává na podvědomé úrovni.

Co tedy podle vědy rozhoduje o ženské atraktivitě?

Poměr pasu a boků

ženské rysy poměr pasu

Pas a boky se vztahují k narození dítěte. Muže nejvíce rajcuje, pokud má žena pas a boky v poměru 7:10 – tedy například 70 cm v pase a 100 přes boky. Je to pro ně symbolem plodnosti. Jakmile se v jejich okolí objeví žena s těmito proporcemi, rozbliká se v jejich hlavě světýlko, které jim napovídá, že je to ideální matka jejich budoucích dětí. Postava ve tvaru přesýpacích hodin bude zkrátka vždycky v kurzu.

 

Na lásku si musela počkat

I když v rámci hvězdné kariéry Juliina hvězda zářila, s láskou to bylo na dlouhé lokty. Její romance totiž s jakou rychlostí vzplály, tak zase uhasly. V jejím seznamu lásek se zpravidla objevovali herečtí kolegové z branže jako Dylan McDermott, Liam Neeson, Matthew Perry, Ethan Hawke, Benjamin Brat nebo Kiefer Sutherland. Ten dokonce pro lásku k Julii opustil ženu a nakonec Julia opustila jeho. Na vině byly jeho pletky se striptérkou.

profimedia-0153931849 Foto: Před třemi lety byl manželský pár ještě v pohodě.                                             Foto: profimedia.cz

 

To pravé štěstí následovalo až po prvním nevydařeném manželství (Lyle Lovett). Se současným manželem Danielem Moderem má dceru a dva syny. I když téměř třináct let patřili k nejstabilnějším párům Hollywoodu, v březnu loňského roku už procházelo manželství zatěžkávací zkouškou a hrozil rozvod. A ten je teď, jak se zdá, na spadnutí. V poslední době se spolu manželé vůbec neobjevují a Julia si navíc před pár dny koupila luxusní nový dům v Malibu v přepočtu za 170 milionů Kč. Vypadá to, že důvodem bylo jen to, aby se mohla odstěhovat od manžela, protože ten s ní její nové království sdílet nebude.

profimedia-0275076224 Foto: V Juliině ložnici se s manželem už nepočítá.                                                    Foto: profimedia.cz

 

 

Abychom ale nekončili tak smutně, pojďme si připomenout, jak se vlastně z holky, která milovala jízdu na koni a nikdy ani nesnila o tom, že by mohla být herečkou, stala filmová hvězda číslo 1.

Sen o veterinářce se proměnil v Pretty Woman

Dnes patří k nejlépe placeným herečkám a přitom po herecké kariéře nikdy netoužila. Naopak si vysnila práci veterinářky (miluje koně a je bravurní jezdkyní) a my vlastně můžeme být rádi, že se tak nestalo. Jakmile dostudovala, dala sbohem rodné Georgii a odjela do New Yorku, kde se uchytila v modelingové agentuře a její bratr Eric jí dopomohl k roli, kde získala první štěk.

S prvními „béčkovými“ filmy sice neudělala díru do světa, ale v Hollywoodu si pomalu budovala jméno. Za hvězdnou kariéru rozhodně vděčí romantické komedii, kterou znají snad všechny ženy. Ano, role Pretty Woman jí prostě sedla. Jako prostitutka Vivian pobláznila hlavu bohatému Edwardovi v podání Richarda Gera. Najednou o ní věděli všichni a nezapomněli na ni dodnes.

whowhatwear.co.uk - zdroj Foto: Pamatujete?                                                                                     Foto: whowhatwear.co.uk

 

S Richardem si však zahrála v romantickém filmu ještě jednou, a to dokonce se svoji starší sestrou Lisou, kde se představila jako věčná Nevěsta na útěku. Holky Robertsovy můžete vidět společně před kamerou i ve filmu Úsměv Mony Lisy. Klíčový pro její honoráře byl také snímek Erin Brockovich, díky roli zapálené ekoložky si přišla na sošku Oscara. A pak se dveře s nabídkami nových rolí netrhly.

stylefrizz.com - zdroj Foto: Julia je tváří několika světových kosmetických značek.                                            Foto: stylefrizz.com

 

Julia se neztratí

Téměř každý rok se blýskne v novém filmu, svou krásu propůjčila značkám Lancôme a Givenchy a tak je nad slunce jasnější, že Julia se rozhodně neztratí. Mezi její „čerstvější“ snímky patří Sněhurka, kde se pasovala do role zlé macechy, nebo Moje krásná učitelka, kde vyučovala samotného Toma Hankse. My ženy ale stejně nejvíc milujeme Notting Hill. Ona i Hugh Grant nám dali uvěřit, že pokud láska zavelí, všechno jde stranou, a to i za předpokladu, že jeden je hollywoodské hvězda a ten druhý obyčejný knihkupec.

-lz-

Sisi v podání Romy Schneider

Slavné ženy napříč historií: Císařovna Sisi - nezkrotná a posedlá dietami

Tess Christian, žena která se brání emocím

Tato žena se nikdy nesměje! Neuvěříte proč

Americká krása - Film versus obyčejné ženy

14 nahých žen se nechalo nafotit, aby ukázaly, co je „Americká krása!“


reklama

Související témata: rozvod , julia roberts , pretty woman

reklama

Přečtěte si také

reklama