Julia Roberts: Ve svém novém domě už s manželem nepočítá

Filmové Pretty Woman táhne na devětačtyřicet a přitom to vypadá, jako by zapomněla stárnout. Ani krásným a bohatým ženám se ale bohužel partnerské problémy nevyhýbají.

Jako malá to Julie Fiona Roberts neměla zrovna nejlehčí. Vyrůstala pouze s matkou a starší sestrou, její rodiče se rozvedli a u otce zůstal její bratr. Tatínek však o pár let později zemřel na rakovinu.

A není tomu tak dlouho, co se filmová hvězda opět utápěla v slzách. Z jejího života odešly v jeden rok hned dvě blízké osoby. Její matka Betty Lou Motes podlehla rakovině plic a nevlastní sestra Nancy Motes spáchala sebevraždu a zanechala po sobě dopis, ve kterém hází vinu na Julii ve smyslu, že žít ve stínu krásnější a úspěšnější sestry, když sama Nancy toužila po herecké kariéře, nebylo zrovna snadné.

Na lásku si musela počkat

I když v rámci hvězdné kariéry Juliina hvězda zářila, s láskou to bylo na dlouhé lokty. Její romance totiž s jakou rychlostí vzplály, tak zase uhasly. V jejím seznamu lásek se zpravidla objevovali herečtí kolegové z branže jako Dylan McDermott, Liam Neeson, Matthew Perry, Ethan Hawke, Benjamin Brat nebo Kiefer Sutherland. Ten dokonce pro lásku k Julii opustil ženu a nakonec Julia opustila jeho. Na vině byly jeho pletky se striptérkou.

Před třemi lety byl manželský pár ještě v pohodě. Foto: profimedia.cz

To pravé štěstí následovalo až po prvním nevydařeném manželství (Lyle Lovett). Se současným manželem Danielem Moderem má dceru a dva syny. I když téměř třináct let patřili k nejstabilnějším párům Hollywoodu, v březnu loňského roku už procházelo manželství zatěžkávací zkouškou a hrozil rozvod. A ten je teď, jak se zdá, na spadnutí. V poslední době se spolu manželé vůbec neobjevují a Julia si navíc před pár dny koupila luxusní nový dům v Malibu v přepočtu za 170 milionů Kč. Vypadá to, že důvodem bylo jen to, aby se mohla odstěhovat od manžela, protože ten s ní její nové království sdílet nebude.

V Juliině ložnici se s manželem už nepočítá. Foto: profimedia.cz

Abychom ale nekončili tak smutně, pojďme si připomenout, jak se vlastně z holky, která milovala jízdu na koni a nikdy ani nesnila o tom, že by mohla být herečkou, stala filmová hvězda číslo 1.

Sen o veterinářce se proměnil v Pretty Woman

Dnes patří k nejlépe placeným herečkám a přitom po herecké kariéře nikdy netoužila. Naopak si vysnila práci veterinářky (miluje koně a je bravurní jezdkyní) a my vlastně můžeme být rádi, že se tak nestalo. Jakmile dostudovala, dala sbohem rodné Georgii a odjela do New Yorku, kde se uchytila v modelingové agentuře a její bratr Eric jí dopomohl k roli, kde získala první štěk.

S prvními „béčkovými“ filmy sice neudělala díru do světa, ale v Hollywoodu si pomalu budovala jméno. Za hvězdnou kariéru rozhodně vděčí romantické komedii, kterou znají snad všechny ženy. Ano, role Pretty Woman jí prostě sedla. Jako prostitutka Vivian pobláznila hlavu bohatému Edwardovi v podání Richarda Gera. Najednou o ní věděli všichni a nezapomněli na ni dodnes.

Pamatujete? Foto: whowhatwear.co.uk

S Richardem si však zahrála v romantickém filmu ještě jednou, a to dokonce se svoji starší sestrou Lisou, kde se představila jako věčná Nevěsta na útěku. Holky Robertsovy můžete vidět společně před kamerou i ve filmu Úsměv Mony Lisy. Klíčový pro její honoráře byl také snímek Erin Brockovich, díky roli zapálené ekoložky si přišla na sošku Oscara. A pak se dveře s nabídkami nových rolí netrhly.

Julia je tváří několika světových kosmetických značek. Foto: stylefrizz.com

Julia se neztratí

Téměř každý rok se blýskne v novém filmu, svou krásu propůjčila značkám Lancôme a Givenchy a tak je nad slunce jasnější, že Julia se rozhodně neztratí. Mezi její „čerstvější“ snímky patří Sněhurka, kde se pasovala do role zlé macechy, nebo Moje krásná učitelka, kde vyučovala samotného Toma Hankse. My ženy ale stejně nejvíc milujeme Notting Hill. Ona i Hugh Grant nám dali uvěřit, že pokud láska zavelí, všechno jde stranou, a to i za předpokladu, že jeden je hollywoodské hvězda a ten druhý obyčejný knihkupec.

-lz-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.