Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Vztahy

Marta (28): Vydělávala jsem si vlastním tělem

Jako mladá holka jsem se kvůli finanční nouzi vrhla na dráhu prostitutky. Jenomže minulost nikdy nespí a vrátí se vám do života ve chvíli, kdy to čekáte úplně nejméně. Zvlášť když vaše tchyně je mrcha.
Vydáno: 22.06.2016, Martina Hrušková
Marta (28): Vydělávala jsem si vlastním tělem
Marta (28): Vydělávala jsem si vlastním tělem Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cesta k rychlým penězům byla únikem z problémů

Na dětství moc pěkné vzpomínky nemám, pocházím z děcáku, tamní prostředí jsem nesnášela a co nejdříve jsem proto chtěla vypadnout od falešných tetiček, které vám nikdy skutečnou rodinu nenahradí. Jenomže najít si práci, se kterou si zaplatíte živobytí se vším všudy, prostě nebylo snadné. Výdaje neustále narůstaly a peníze byly fuč. Dlužila jsem, kde se dalo, a jednoho dne jsem se ocitla v bezvýchodné situaci. Šli po mě exekutoři, neměla jsem kde bydlet a potřebovala jsem někde vzít peníze. Krást jsem nechtěla a tak mi nezbývalo nic jiného, než jít dělat do jednoho zavedeného bordelu v Praze. Sex mi nikdy moc neříkal, ale kvůli penězům člověk ze sebe vytáhne to nejlepší. Traduje se, že jsou to nejsnadněji vydělané peníze, ale ze začátku mi to rozhodně tak nepřipadalo. Chtěla jsem lásku, místo toho jsem roztahovala nohy mnohdy odporným chlívákům, kteří prostě měli chuť na mladé maso a nechutně krkali. Ano, i takoví se našli. Brala jsem to jako roli a rozhodla jsem se ji hrát na maximum. Věděla jsem, že od lepších klientů mě dělí skvěle odvedená práce. Chlapi prostě chtějí na sex prostitutku, která je zapálená do akce stejně jako oni. Po čase mi má snaha vynesla ovoce v podobě lepších kšeftů a přívalu peněz.

Štětka na volné noze

Po delší době, kdy všechno šlo jako na drátkách, jsem se rozhodla zařídit si soukromý byteček a své klienty jsem si nenápadně přetáhla k sobě, protože bordelmamá nás pořádně okrádala o výdělky. A já se nechtěla o „vysouložené“ peníze s nikým dělit. I když příplatky za sex bez ochrany byly mnohonásobně vyšší, nikdy jsem se k této variantě nesnížila a dál provozovala bezpečný sex. Některé mé kolegyně si však za menší příplatek s ochranou hlavu nelámaly. Ve své branži jsem byla skvělá, chlapi si o mém "umění" povídali po hospodách, dveře se u mě netrhly a našetřené úspory dál narůstaly. Nikdy jsem nebyla zvyklá rozhazovat jako ostatní holky z branže, nevyhazovala jsem si z kopýtka, necestovala, neoblékala se draze, nechtěla jsem vyčnívat, prostě jsem myslela na zadní kolečka. A alespoň na oko jsem se snažila žít normálním způsobem, i když jsem si vydělávala nevšedně.

Kariéru jsem pověsila na hřebík a začala žít spořádaně, ale osud tomu chtěl jinak!

Jednoho dne se mi ale moje práce začala zajídat a já se zapsala ke studiu na vysoké škole, kterou jsem studovala dálkově na druhém konci republiky. Chtěla jsem začít znovu a svoji kariéru jsem pomalu a jistě dávala k ledu. O dva roky později jsem potkala Tomáše, který mi změnil život a moje srdce zaplesalo láskou. Poprvé v životě jsem byla zamilovaná a on byl na tom stejně tak.

Naše romance se ubírala skvělým tempem, rozuměli jsme si, všechno bylo pohádkově krásné a řeknu vám, že milování z lásky je stejně to nejlepší. Po ročním randění jsme se chtěli vzít, ale už dříve jsem začala tušit, že tchyně bude problém. Prostě mě neměla ráda a tchán se na mě díval zpatra. Nijak jsem to neřešila a dál si žila šťastně. Den před svatebním dnem přišlo velké odhalení. Tchyně mě obvinila z toho, že jsem prachsprostá coura. A pak vytáhla fakt, který mi zničil lásku i celý život. Přece si její jediný syn nevezme děvku, co dávala celému městu na počkání, zvlášť když mezi jejími klienty byl i sám jeho zpovykaný tatínek. Mohlo mě napadnout, že na mě mají spadeno kvůli tomuto. Jenomže já si všechny tváře klientů moc nepamatovala, zvlášť když někteří si pro orgasmus došli jen párkrát.

Lžu svému manželovi, nechci jeho dítě

Jana (31): nechala jsem se sterilizovat, manžel se však těší na miminko

Přišla jsem o lásku, přišla jsem o naději, že budu moci někdy žít bez cejchu prostitutky. Tomáš mi dal navždy sbohem, bez vysvětlení, bez všeho, bez lítosti a já se utápím v depresi, která mi bude životním trestem a zároveň vykoupením za chyby, kterých jsem se v minulosti dopustila.

„I když den skončí a vy děláte něco, za co se stydíte, ještě to neznamená, že si rouška tmy vezme s sebou vaše hříchy. Ony totiž vyplavou na povrch ve chvíli, kdy to budete nejméně čekat,“ líčí svoji bolestnou zkušenost Marta, která si ze všeho nejvíc přeje vrátit čas a udělat tak spoustu věcí jinak, lépe.

Mohlo by vás také zajímat:

Posedlá úklidem: Rodinu jsem vyměnila za sterilní prostředí

Jarmila (41): jsem posedlá úklidem. Rodinu jsem vyměnila za sterilní prostředí

Karolína 38: Pro peníze jsem byla schopna všeho

Karolína 38: Pro peníze jsem byla schopna všeho

Článek je zařazen v: peníze, Sex, prostituce, sex za peníze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama