Máte kamarádství na život a na smrt? Vyzkoušejte si svou kamarádku!

Máte kamarádství na život a na smrt? Vyzkoušejte si svou kamarádku!

Jste spolu Dvojnásobně neodolatelní? Nový stejnojmnenný projekt čokolády Milky se dívá na zoubek kamarádským dvojicím. Vyzkoušejte zábavný test a poznejte slavné páry.

Bohémské akrobatky Katka a Pavla

Seznámily se na kurzu vysuté akrobacie, začaly spolu trénovat a založily soubor Cirkus TeTy. Věší se na šály, pomáhají si skákat z výšek a baví se tím, jak se jejich rozdílné povahy doplňují.

Nerozluční závodníci Vojta a Pavel

O závodech rallye je dobře známo, že je třeba řidiče a navigátora. U Vojty a Pavla je jejich parťáctví dokonce stvrzeno záchranou života při vážné autonehodě a dvaceti pěti společně naježděnými závody. V letošním roce se Vojta účastní šampionátu Mistrovství Evropy v rallye, ve kterém je pro produkční vozy vypsáno mistrovství ERC-2, a Pavel pro něj připravuje auto.

Snové hudební duo Adam a Terezie

Terezie Kovalová je nejen výjimečné krásná, ale také se našla ve hře na originální nástroj – violoncello. S Adamem Vopičkou založili v roce 2012 duo Calm Season, v němž oba dva zpívají. A navíc jsou opravu jen kamarádi, což se snaží všude možně vysvětlovat!

Půvabná dvojčata Daniela a Veronika

Slovenské zpěvačky Daniela a Veronika Nízlové si svého sourozeneckého pouta váží natolik, že si říkají TWiiNs. Slovenskou republiku reprezentovaly například v soutěži Eurovision Song Contest 2011 a vystupovaly po boku takových hvězd jako je Snoop Dogg. Nejen, že jsou krásné, ale navíc neznají nevraživost a závist.

Ostrovtipní Youtubeři Expl0 a Matúš

Tito dva mladíčci se díky YouTube stali na Slovensku hvězdami internetu. Expl0ited má na svém YouTube profilu momentálně 346 703 followerů. Jeho spolužák a nej kamarád je Matúš, který má také svůj vlastní úspěšný kanál. Když se tihle dva spojí, dvojnásobí se zábava.

I ty nejvybranější ingredience získávají na delikátnosti unikátními kombinacemi. Jemná mléčná čokoláda je lahodná. Sušenky zase křupou jako divé. Díky nové Milce Chips AHOY! si naštěstí můžete dopřát obojí najednou. Na své si tak přijdou jak milovníci jemné čokolády, tak i rodiče a malí mlsalové, kteří americké sušenky přímo zbožňují.

Rozhovory se všemi dvojicemi najdeš na www.dvojnasobneneodolatelni cz.

Sdílejte článek
Štítky smrt Slovensko čokoláda YouTube Milka Snoop Dogg Terezie Kovalová European Rally Championship Calm Season

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.