Sex a vztahy

21. října 2015 04:50

Anna Kopečková

Nedokáže na ni zapomenout: Jak vytěsnit bývalku z jeho mysli

Je vám s ním nádherně, máte srdce až v krku, když se rozezní mobil a na displeji se objeví jeho jméno. Všechno to vypadá tak skvěle. Jenže co když mu pořád hlavou víří jeho bývalá láska? Jak utnout jeho ex tipec a nastěhovat se drahému nejen do bytu, ale i do jeho mysli a srdce?

Říkáte si, že vymazat stopy velké lásky, která se prohnala partnerovým životem, je nesnadný úkol? A navíc věříte, že člověk se může doopravdy zamilovat jenom jednou? Ale kdeže! Tu opravdovou lásku přece najde až po vašem boku. A ne jen tak ledajakou. Bude to láska na celý život!

„Ať jsme spolu kdekoli, mluví o ní. Já se kvůli tomu pokaždé cítím jako blbec, který je v nesprávné chvíli s někým, kdo by si ze všeho nejvíc přál, abych ženou vedle něj nebyla já, ale jeho bývalka Sandra. Ve všem si rozumíme, máme stejný názor na život, v sexu jsme na jedné lodi, ale jakmile otevře pusu a začne mi povídat o Sandře, byť i ve špatném slova smyslu, pokouší se o mě mrtvice. Nesmírně na tu nánu žárlím a on mi o ní vytrubuje snad všechno, co o ní za dva roky randění zjistil,“ svěřuje se Elena (35), která je sice čerstvě zamilovaná, ale její nová láska prostě ustrnula v tom, co bylo, a jak to tak vypadá, zapomenout tak lehce nemůže nebo prostě nechce.

Když začne povídat, ptejte se!

Tu a tam vás zasvětí do tajů svého minulého vztahu? Pokud chcete zjistit více a neposlouchat jenom ódu na to, jak byla úžasná, jak si užili dovolenou u moře nebo čím mu lezla na nervy, využijte situace a trochu se nenápadně poptejte. Vytáhněte z něj důvod, proč si ti dva dali sbohem.

Možná si říkáte, že je hloupost se pitvat v tom, co už dávno není, ale věřte, že když zmapujete situaci, budete se cítit víc na koni, než kdybyste se o tom všem, co bylo, měla jenom domnívat.

Pokud to přehání, taktně mu to naznačte

Snažila jste se pokaždé stočit rozvor někam úplně jinam, ale pokaždé jste skončili u jeho bejvalky? V případě, že informace o ní omílá pořád dokola, jemně namítněte, že teď jste spolu a že vás více zajímá, jaký měl den v práci, co se mu přihodilo a co podniknete tuto sobotu, když to vypadá, že bude konečně hezky. Třeba pochopí, že minulost vzala za své. Konečně!

Musíte poznat, jak to má on

Možná potřebuje čas navíc, aby se jeho porozchodové rány zacelily, nebo jen uvízl na mrtvém bodě a neví, co dál. I když se to tak nemusí zdát, i muže rozchod dostává na lopatky. Často to pak považují za své selhání nebo něco tomu podobné a mužské ego je pak trochu v ohrožení.

A jak tedy jeho ex nekompromisně vymýtit? Rozhodně neseďte doma na zadku a začněte si s partnerem budovat svá společná dobrodružství. Zajeďte si na výlet na kolech, vydejte se na večerní procházku, prostě dělejte cokoliv, při čem budete spolu jen vy dva. Nové zážitky se rovnají nejen novým vzpomínkám, ale jsou skvělé i jako náměty k hovoru.

Ta potvora si hraje na jeho kamarádku!

Když se dva lidé rozejdou v dobrém, nemusí si navždy zmizet ze života. Takže se může klidně stát, že po něm jeho bývalá partnerka bude chtít, aby zůstali dobrými přáteli a čas od času se navštěvovali. Jestli nechcete vypadat jako fúrie, která mu to zakáže, navrhněte, že přátelé se vždycky scházejí i se svými protějšky a zkuste drahého přesvědčit, že to bude fajn. Pokud s tím nebude mít problém, můžete být v klidu. A pokud nebude souhlasit, je to jasné, ta mrcha ho chce zpátky.

Hysterka ve znamení scén všeho druhu

Jsou i takové ženy, které se svých expartnerů nehodlají jen tak vzdát. Taky mu v noci často volá, kazí vám jedno rande za druhým a vy máte pocit, že by vám nejraději vyškrábala oči? Pokud vám nedá pokoj, slušně ale rázně jí naznačte, kde je její místo a rozhodně se nesnižujte na její chatrnou úroveň. Vy jste dáma, kdežto ona jen chudinka, která neví kudy kam.

Podobné články

Tipy, které třeba oceníte:

- Nikdy se s jeho bývalkou (a vlastně ani jinou ženou) nesrovnávejte. Vy jste vy a nikdo jiný. Pokud byste se chtěla srovnávat, musela by si daná osoba projít tím vším co vy, nebo naopak. A to se v praxi nestává, tudíž stop srovnávání. Vy jste přece výjimečný originál!

- Nepřestávejte věřit sama v sebe a svou ženskost. Jste krásná, umíte svádět a navíc máte všech pět pohromadě.

- Pokud jasně vidíte, že on na ni zapomenout neumí, i když jste se společnými silami snažili sebevíc, tak se nedá nic dělat, budete muset zapomenout vy. Nikoli na ni, ale na něj.

-lz-

Sdílejte článek
Štítky láska přítelkyně ex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.