Potkala jsem konečně toho pravého. Ale je to mamánek!

Opět je tu pro vás poradna guru Káji... Pro ty, kteří ještě netuší, o koho jde, nejdříve vysvětlení, kdo to vlastně je a co vám bude na našem webu pravidelně přinášet.

Guru Kája je náš kolega Karel, velký gentleman, milovník a obránce něžného pohlaví. Pokud má některá z nás problém, jdeme za ním. Karel totiž vždycky ví, jak se v dané situaci zachovat, a velice pohotově a s vehemencí sobě vlastní to nám, svým kolegyním, sdělí. Nutno dodat, že naši partneři z toho skoro vždy vylezou jako totální nadsamci a uzurpátoři, které on by trestal nejméně týdenní hladovkou, v horších případech měsícem bez sexu nebo rovnou rozchodem či rozvodem.

A protože si myslíme, že je škoda, abychom si Káju nechávaly jen pro sebe a aby radil a pomáhal jen nám, rozhodly jsme se, že se o něj s vámi, utiskovanými ženami, podělíme.

Tedy – pište nám o svých vztahových problémech na náš mail prima-zeny@iprima.cz a nebo do zpráv na našem Facebooku… facebook.com/PrimaZeny.cz/

Všechny vaše dotazy a bolístky předáme našemu, a teď už i vašemu Kájovi, aby vám poradil, jak ty naše chlapy, děti, další členy rodiny nebo jiné narušitele našich poklidných životů zpracovat.

Už teď se prý nemůže dočkat, aby mohl zasáhnout a podat vám pomocnou mužskou ruku a oporu v těžkých životních situacích.

Jako další nám napsala čtenářka Pavlína, které děkujeme za následující dotaz...

Seznámila jsem se s mužem, o kterém si myslím, že je konečně ten pravý. Jenže jsem zjistila, že je to mamánek. Jeho matka mu chodí pravidelně uklízet do jeho bytu, nosí mu tam kastrůlky s jídlem a čisté vyžehlené oblečení a každý den mu samozřejmě volá. To bych ještě tak nějak skousla, ale teď jsme začali plánovat dovolenou a on navrhl, že by jeho maminka mohla jet s námi. Když jsem řekla, že bych chtěla jen dovolenou ve dvou, hrozně se naštval a řekl mi, že jsem sobecká. Má cenu tlačit na pilu, snažit se matku od něj oddělit nebo dokonce čekat, až tu jeho maminka jednou nebude?

A co na to guru Kája?

Tahle situace si přímo žádá řešení matka nebo já. Pokud přítel nepochopil, že párový život zahrnuje pouze dva lidi, je mu to potřeba rázně vysvětlit. Samozřejmě je velká šance, že bude šermovat netolerancí a s brekem poběží zpátky k mamince. Ale upřímně, kdo by chtěl dlouhodobý vztah s chlapem, u kterého se jedna a jedna rovná tři?

Tvůj guru Kája

Někdy se prostě neubráníme a musíme se k tomu vyjádřit i my – Prima ŽENY...

Milá Pavlíno,

já nemůžu než souhlasit s Kájou. Mamánci bývají nezralí muži, kteří jen využívají toho, že se můžou schovat mamince za sukni a ona jim vždycky se vším pomůže. Jestli Tě má přítel opravdu rád, určitě pochopí, že ho maminka nemůže pořád vodit za ručičku a že si bude muset vybrat, komu dát přednost. Jestli Tobě nebo mamince. Zkus mu vysvětlit, že životem s Tebou jeho vztah s maminkou nekončí. A dej mu čas. Přestřihnout pupeční šňůru ve třiceti nebo čtyřiceti letech asi není úplně lehké. Zvlášť pro muže.

Za Prima ŽENY – Anna

A co si myslíte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.