Babu zmizí a Sylva se kvůli tomu drsně pohádá s Tomem. Sledujte v seriálu Slunečná ve čtvrtek!

Sylva se rozhodne opustit statek na Slunečné i se svou dceru Babu. Té se to ale vůbec nelíbí a společně se svými kamarády zmizí. Podaří se všem ze Slunečné děti včas najít? Na to se podívejte ve čtvrtek v další epizodě seriálu Slunečná na Primě od 20.15.

Julča se snaží donutit svého tátu Frantu, aby Lídě řekl pravdu o tom, že ví, že Štěpán není jeho biologický syn. Tomu se ale Franta brání, zejména od momentu, kdy se dozví, že Štěpán už jeho ledvinu ani ledvinu svého biologického otce nepotřebuje. Frantovi ale nedá spát, kdo by mohl Štěpánovým skutečným otcem být. A jeho nejlepšímu kamarádovi Leošovi zase vrtá hlavou, jestli není náhodou otcem Štěpána právě on. Se svou domněnkou se dokonce svěří přímo Lídě…

Podívejte se na upoutávku seriálu Slunečná:

Sylvu stále neopustila myšlenka na to zbavit se statku, který je příčinou rozepří mezí ní a její sestrou Týnou. Vychází navíc najevo, že jejich otec ještě před smrtí koupil les a Popelkovy čeká ještě poslední nemalá splátka… Sylva už má statku dost a chce ho opustit. Aby ranila Týnu, chce si s sebou odvézt i dceru Babu, jenže té se myšlenka odjezdu vůbec nezamlouvá.

Se svými kamarády, syny Toma, se proto rozhodne ze statku utéct. Když Sylvě celá situace dojde, udeří na Toma a drsně se s ním pohádá. Podívejte se na to už teď v sestřihu:

Janka čeká dlouhé licitování ohledně solárního byznysu v Estonsku. Nepomůže mu v tom vůbec jeho otec John, kterému se podaří sbalit novou přítelkyni. Jako na potvoru je to zrovna dcera ministra průmyslu, který z amanta své dcery není vůbec nadšený. Aby se Jankovi pomstil, vypustí do médií informaci o tom, že Janek zrovna podepisuje smlouvu, čímž na něj upře pozornost médií, které se Janek snaží vyhýbat, seč může. Celá situace pak přinese nečekaný profit Sylvě!

Jaký? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě seriálu Slunečná.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.