Exkluzivní video ze seriálu Slunečná: Definitivní konec mezi Týnou a Jankem!

Týna definitivně vypudí Janka ze svého života. Podívejte se na to v exkluzivních ukázkách ze 48. epizody seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20.15 na Primě!

Týna se v poslední době chová dost podivně a na Janka, který si naopak prochází opět peklem, stále nasazuje. Nejprve se snažila řešit jeho noční můry, v poslední době nechápe, proč se Janka tolik dotklo, že ho někdo z blízkého okolí na statku nebo ve Slunečné prozradil novinářům. Vzhledem k jeho traumatu z dětství, kdy ho na deset dní unesli, se není čemu divit, že se snaží vypátrat, kdo ho novinářům zaprodal a komu může věřit.

Jenže Týna už má jeho stresu dost, došla jí prostě trpělivost. Takhle by se ale k Jankovi chovat nemusela!

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Přijde vám, že se Týna chová adekvátně? A opustí opravdu ve zlém Janek statek? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě nebo již nyní v exkluzivní online předpremiéře iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.