Životní styl

20. února 2020 10:21

Ztratil Marek Lambora alias Janek ze seriálu Slunečná mužnost? Sledujte exkluzivní ukázku!

Vzniklo to sice jako sázka, ale možná je to láska… Janek Linhart se v seriálu Slunečná nejspíš do Týny Popelkové opravdu zamiloval. Jenže Týna ho vyhodila s puškou v ruce! I přes to všechno se ale Jankovi na Týnu těžko zapomíná. Podívejte se už teď na exkluzivní ukázku ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná.

Když se Týna dozvěděla, že Janek v podstatě za jejími zády plánoval prodej statku, naštvala se tak, že Janka i s Vildou vyhodila s puškou v ruce. Janek Týnin postoj přijal a rozhodl se na ni zapomenout. Je tu ale jedno velké ALE!

Zapomenout na Týnu nebude snadné. Odreagovat se nejprve Janek pokusí ve společnosti krásných žen, dokonce by byl ochoten trávit i víc času se svou přítelkyní Denisou… Jenže jeho nejbližším Haně a Vildovi je to stejně jasné – na Týnu Janek jen tak nezapomene.

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Na další epizodu seriálu Slunečná, kde bude Janek řešit, jak dostat Týnu z hlavy, se podívejte ve čtvrtek na Primě ve 20.15 nebo online na iPrima.cz:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.