Damianovo skromné bydlení je pro soupeřky šok. Nemá dost nádobí ani na čem spát

Středeční hostitel Damian v soutěži amatérských kuchařů z Moravskoslezského kraje pozve soutěžící do poloprázdného bytu. Dámy budou mít strach, co dostanou na stůl, čekají spíš polotvary. Jak se Damian v kuchyni předvede?

Dvacetiletý Damian se do Havířova přestěhoval nedávno po rozvodu rodičů. Žije sám v malém bytě, ve kterém toho moc není. Sušák s prádlem, herní notebook, stůl, kde se bude jíst, a malá kuchyňka. Nemá dokonce ani postel. Dřív dělal skladníka, kurýra nebo prodavače, teď je nezaměstnaný. Rád hraje hry a streamuje na internet pro pár svých věrných fanoušků, kteří ho do soutěže přihlásili. Myslí si, že je klidný a stydlivý, především kvůli ženskému osazenstvu u stolu. Neměl ještě přítelkyni a před dámami u stolu je nervózní. Za výhru by si koupil postel. Jeho soupeřky od něj nečekají žádné složité kulinářské výtvory, některé tipují, že bude jídlo z instantních polotovarů. Damian slibuje toasty a ďábelské pokušení, žampionový krém s krutonky, těstoviny s boloňskou omáčkou a tiramisu.

Damian vaří často, hlavně sám pro sebe. Angelika, která má bezlepkovou dietu, má strach, že se dnes nenají. Opak je ale pravdou. Damian je na ni dobře připravený a všechna jídla bude připravovat i v bezlepkové variantě. Přítelkyně jeho bratra má totiž také bezlepkovou dietu. Soutěžící se sejdou venku před domem a Damian je nejprve pošle samotné do bytu, aby mohly dámy v klidu šmejdit. Jak na prima+ a vpodvečer na Primě uvidíte, bude to pro ně docela šok. V pokoji totiž není téměř nic. „Byla jsem zděšená, že to je velice maličké,“ říká Marie. Angelika si myslí, že pro mladého kluka je to ideální. Zkoumají, kde Damian spí, protože nemá postel. „Asi spí jen na zemi,“ soudí Veronika. Skromně prostřený stůl bez talířů a příborů v nich vyvolá obavy, zda Damian vlastní dost nádobí. To mají pravdu. Damian bude příbory a talíře muset průběžně mýt.

Hostitel vyvolá v Marii soucit, chce mu pomáhat:

Damianův životní styl soupeřky nechápou

Přípitek bude pro nervózního hostitele výzvou. Chvíli bude bojovat s lahví vína, protože ji otevírá poprvé v životě. Ďábelského pokušení se soupeřky obávaly, ale mile je překvapí. Angelika dostane bezlepkový chléb a hostitel ji ujistí, že dnes může ochutnat vše. Na polévku si budou muset chvíli počkat, až bude mít Marie obavy, zda Damian všechno zvládá. Nabídne mu dokonce pomoc. „Maruška byla více iniciativní. Myslím, že jí bylo Damiana líto,“ prohlásí Angelika. S boloňskou omáčkou si hostitel vyhrál a dělal ji opravdu poctivě. Přesto dámy soudí, že se špagety do Prostřeno! nehodí, protože jsou příliš jednoduché.

Dámy budou vyzvídat, jak to má Damian s děvčaty. Pak mu budou udílet rady, že se nesmí stydět nějakou dívku oslovit. Nechápou, že má kamarády jen ve virtuálním světě. Veronika si myslí, že je lepší povídat si naživo, Hanka zase, že je mu možná samotnému smutno. Podle Marie by mladí lidé měli chodit ven a nevysedávat u počítače. Damianův životní styl je pro ně nepochopitelný. Jak ale ohodnotí jeho vaření? Ocení, že vše připravil sám a nepoužil žádné polotovary? Dívejte se ve středu!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.