Štefan Margita má doma ostatky Hany Zagorové. S urnou provádí zvláštní rituál

Štefan Margita na muzikálu Biograf láska

Hana Zagorová (†75) odešla do pěveckého nebe v srpnu minulého roku. Smutná zpráva ranila všechny, kteří ji znali, především pak jejího manžela Štefana Margitu (66). Od té doby měl operní pěvec spoustu práce, která ho alespoň trochu odvedla od pochmurných myšlenek. Nyní prozradil, že má ostatky své milované stále doma a urnu prý dokonce každý den políbí.

Zpěvačku Hanu Zagorovou dlouhodobě provázely zdravotní problémy a její stav se začal zhoršovat po tom, co dostala covid s těžkým průběhem. Štefan Margita ji velmi miloval a její smrt nesl těžce, byli spolu 30 let. „Měli jsme manželství bez mráčků. Nehádali jsme se, to bylo opravdu tak nádherné,“ prohlásil Margita v rozhovoru pro pořad Showtime.

Mohlo by vás zajímat: Štefana Margitu Haně Zagorové předpověděla Helena Růžičková

Před velkým koncertem na konci ledna, který byl mimo jiné věnovaný i Haně Zagorové, Štefan Margita redakci CNN Prima NEWS prozradil, z čeho má obavy. „Jsem hodně nervózní, ale doufám, že všechno dobře dopadne. Bude úžasné publikum a já věřím, že nám pomůže i Hanka, které je celý koncert věnovaný. Určitě je tady a dává na nás pozor,“ svěřil se. Jeho největší nervozita se totiž točila kolem písně Adieu, kterou zpívával s Hankou Zagorovou jako duet. „Já budu zpívat z pódia a Hanička z plátna. Když jsme dnes píseň zkoušeli, podíval jsem se na plátno a už jsem ji nedokázal dokončit. Musím se ovládat a myslet na lidi, kteří budou sedět v hledišti,“ svěřil se Štefan Margita.

V rozhovoru pro Český rozhlas nyní Štefan Margita prozradil, že má milovanou Haničku pořád nablízku. „Já se prostě za to vůbec nestydím, že mám Hanku doma. Pořád mám tu urnu doma. Já ráno vstanu, jdu k ní, dám jí pusinku, pak si povídám, udělám si kafe a prostě tak je to každý den,“ popsal operní pěvec. Zároveň však naznačil, že ostatky své ženy brzy uloží do hrobu, nejspíš během letošního jara.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 7. 2024

Berani, daří se vám velmi dobře, ale dnes se možná budete cítit soustředěnější než kdy jindy. Cesta před vámi se zdá být jasná a dobře vymezená. Motivovaně očekáváte budoucnost. Možná uvažujete o dlouhé cestě do zahraničí nebo se možná vrátíte do školy, abyste získali vyšší vzdělání. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste prozkoumali a dokončili své plány.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.