Celebrity

25. ledna 2023 10:50

Marie Makovská

Štefan Margita věnoval emotivní koncert zesnulé Zagorové. Řekl, z čeho měl strach

Štefan Margita o vzpomínkovém koncertu pro Hanu Zagorovou

Operní pěvec Štefan Margita (66) vystoupil v úterý 24. ledna v pražské O2 areně, kterou vyprodal. Koncert věnoval své zesnulé manželce Haně Zagorové (†75), proto populární zpěvačce patřil celý jeden blok. Objevili se ale i známí hosté.

Už před začátkem nového roku Štefan Margita redakci CNN Prima NEWS prozradil, z čeho má ohledně koncertu obavy. „Jsem hodně nervózní, ale doufám, že všechno dobře dopadne. Bude úžasné publikum a já věřím, že nám pomůže i Hanka, které je celý koncert věnovaný. Určitě je tady a dává na nás pozor,“ svěřil se.

Štefan Margita promluvil o posledních slovech Hany Zagorové. Jaké znamení od ní dostal?

Největší nervozita se však točila kolem písně Adieu, kterou známý operní zpěvák zpívával s Hankou Zagorovou jako duet. „Já budu zpívat z pódia a Hanička z plátna. Když jsme dnes píseň zkoušeli, podíval jsem se na plátno a už jsem ji nedokázal dokončit. Musím se ovládat a myslet na lidi, kteří budou sedět v hledišti,“ svěřil se Štefan Margita.

Některé duety si pěvec střihl s Lucií Bílou (56), ale i s Vojtou Dykem (37). Mezi hosty byli také Michal Kindl nebo sopranistka Simona Šaturová. Exkluzivní záběry ze vzpomínkového koncertu pro Hanu Zagorovou sledujte v pořadu Showtime ve středu 25. ledna od 19:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Zpěvačku Hanu Zagorovou dlouhodobě provázely zdravotní problémy. Její stav se začal zhoršovat poté, co v září 2020 dostala covid s velmi těžkým průběhem. Její smrt nesl Štefan Margita těžce, byli spolu 30 let a jejich láska byla obrovsky silná. „Měli jsme manželství bez mráčků. Nehádali jsme se, to bylo opravdu tak nádherné,“ prohlásil Margita v rozhovoru pro pořad Showtime.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.