Celebrity

28. listopadu 2022 10:07

redakce Prima Living , redakce Prima Ženy

Sto tisíc za jedno představení. Producent zveřejnil, kolik si bere Jiřina Bohdalová

Herečka Jiřina Bohdalová (91) se opravdu pořádně naštvala. Ostravský producent Petr Baránek nařkl herečku Jiřinu Bohdalovou z podvodu poté, co zrušila plánovaná představení. Baránek také řekl, kolik si herečka chtěla vzít za dvě představení.

Ostravský producent Petr Baránek nařkl herečku Jiřinu Bohdalovou z podvodu poté, co zrušila plánovaná představení. Baránek byl přesvědčený, že herečka hraje v pražském divadle, to ale nebyla pravda. Jiřina Bohdalová měla o víkendu vystupovat v Ostravě. Na představení ale z důvodu nemoci nedorazila. Producent Petr Baránek se však domníval, že byl podveden. Podle něj totiž herečka měla účinkovat v komedii After Life v pražském Divadle na Jezerce.

„Oficiální stanovisko nula, za mne podvod jednak na mé osobě, na všech nás z Ostravska, ale hlavně na těch, kteří si poctivě koupili vstupenky na její představení. Pro mne jako producenta bezva obchod s někým, koho jste respektovali, a přitom se ukázalo, že je to temný stín chmurné minulosti a ojeb po našymu (podvod od první chvíle, pozn. red.),“ napsal Baránek v e-mailu. Podle informací Super.cz se naštvaný producent nezdráhal prozradit, že herečka měla za dvě představení dostat honorář 200 tisíc korun.

Podívejte se, jak Bohdalová slavila 91. narozeniny:

Jiřina Bohdalová se zlobí

Producent ale chyboval a chování Bohdalové odhadl špatně. Herečka v komedii After Life totiž vůbec nehraje. Když si producent uvědomil svůj omyl, začal brát zpátečku a herečce se chtěl omluvit. Jiřina Bohdalová se ale hodně naštvala.

„Nejdu ani na svou vlastní filmovou premiéru, jak je mi špatně. Mám bolesti, mám chřipku a oni to nechápou,“ sdělila herečka webu eXtra.cz. „To jako nemůžu být nemocná? Ať jde někam. Prokristapána, ve svém věku nemůžu churavět jako kdokoli jiný? A ještě to dává do novin? Tomuhle světu nerozumím. Ležím a teď jdu na kapačky,“ dodala Bohdalová, která s ostravským producentem už spolupracovat nechce a nebude ani po zotavení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.