Celebrity

25. listopadu 2022 13:05

Šarlota Chmelařová

Simona Stašová promluvila o zdraví své maminky. Jiřinu Bohdalovou trápí nemoc

Herečka Simona Stašová (67) se objevila v nové komedii Třináct u stolu a v rámci rozhovoru prozradila, jak je na tom po zdravotní stránce její maminka Jiřina Bohdalová (91).

Herečka Jiřina Bohdalová tento rok slavila své jednadevadesáté narozeniny a na svůj věk vypadá pořád báječně, překypuje svým pověstným elánem a důvtipem. Bohužel ji však momentálně trápí zdraví a kvůli nemoci se nezúčastnila společenské akce k již zmiňované divadelní hře.

„Má chřipku, klasickou chřipku, nic vážného. Ale v jejím věku stačí, když má trochu zvýšenou teplotu a je lepší, aby zůstala doma,“ prozradila její dcera Simona Stašová pro pořad Showtime. O svou maminku se stará a pravidelně ji navštěvuje. „Akorát za ní jedu, večer nemám představení, tak vezmu pejsky a pojedu za ní. Já se nebojím, jsem naočkovaná se vším všudy,“ doplnila pozitivně naladěná herečka.

Nová divadelní hra Třináct u stolu bude mít premiéru v prosinci. To, jestli na ni Jiřina Bohdalová dorazí v plné síle, je zatím otázkou. Chřipka už herečku sužuje delší dobu a nedostavila se kvůli ní ani na premiéru filmu Vánoční příběh. Ve snímku přitom ztvárnila jednu z hlavních rolí.

Stašová je v České knize rekordů

Představení divadelní komedie Třináct u stolu proběhlo v Divadle Lucie Bílé a kromě Stašové se ho zúčastnili také Simona Postlerová a Miroslav Etzler. „Nešťastné“ třináctky v názvu se herec prý nebojí. „Nejsem pověrčivý, ale dáma, která je hlavní figurou, pověrčivá je, takže se Štědrý den změní v peklo,“ přiblížil děj divadelní hry Etzler. Podle jeho slov se ale diváci budou bavit od začátku do konce.

Simona Stašová se svěřila, že hra je o velké rodině, kterou si ona sama vždy přála. „Vždycky jsem si přála mít velikou rodinu, takovou italskou. To se mi nepodařilo, ale momentálně se to rozrůstá – partnerky, děti a děti... Třináct u stolu i víc je nás často, protože máma má spoustu kamarádů,“ popsala.

Kolegové herci si pro Simonu navíc připravili jedno milé překvapení. Zařídili její zápis do České knihy rekordů za to, že v průběhu jednoho roku hrála v devíti představeních úctyhodných devět hlavních rolí. „To, že je rekord? To je něco neuvěřitelného,“ usmívala se viditelně dojatá herečka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.