Celebrity

18. září 2023 08:08

Eliška Reiglová

Střihli jsme si, kdo bude mít šaty. Brzobohatý a Písařovicová ukázali první svatební fotky

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová se vzali

Svatba má proběhnout do roka a do dne, což Ondřej Brzobohatý (40) a Daniela Písařovicová (44) rozhodně nepodcenili. V květnu se tajně zasnoubili na Maledivách a v září uspořádali tajnou svatbu v Itálii. Hudebník nyní prozradil, jak vypadalo plánování veselky. Manželé také ukázali první svatební fotky.

Libor Bouček v zábavné show Inkognito tvrdil, že hrdličky do toho praští 11. listopadu 2027, v tom se ale pletl. Po 15 měsících vztahu se Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý rozhodli pro jiný měsíc a navíc o celé čtyři roky dříve. Původně měli jet do Itálie sami, nakonec ale s nimi jeli i jejich nejbližší a o dvacítku svatebčanů bylo postaráno.

„Z dlouho plánované dovolené v Itálii se postupem měsíců po zvážení pro a proti vyklubala naše svatba s Danielou. Zjistili jsme, že evidentně nejsme první Češi, které to napadlo, a dnes můžeme konstatovat, že to bylo po všech stránkách dobré rozhodnutí. Původní dovolenkovou sestavu jsme zkrátka jen rozšířili o nejbližší rodinu a přátele,“ popsal Brzobohatý deníku Blesk.

Ženich Tiffany

Ondřej Brzobohatý nedávno přiznal svou zálibu v drag show (vystupování v kompletním převlečení za ženu) s tím, že jeho umělecké jméno je Tiffany Richbitch. Jeho alter ego se nicméně na svatbě neobjevilo. Jaké bylo největší úskalí svatby v zahraničí? „Střihnout si se snoubenkou o to, kdo z nás bude mít nakonec svatební šaty,“ zavtipkoval hudebník.

Čtěte také: Osudové ženy Brzobohatého: Odsuzovaná Indráková, zhrzená Kuchařová a milovaná Písařovicová

Na vážnější notu nicméně dodal, že plánování svatby v Itálii přece jen bylo trochu složitější a vyžadovalo pomoc i od někoho mimo samotný manželský pár. „Chtělo to větší trpělivost s místními úřady, schopného a zkušeného koordinátora, odháněče dešťových mraků, starší sestru s prořízlou italskou pusou a vše frčí jako nová Vespa.“

Daniela Písařovicová a její nyní už manžel časem rozhodně neplýtvají. Dohromady se dali teprve před 15 měsíci, jejich láska je ale evidentně silná natolik, že z ní vzešly květnové zásnuby na dovolené v Maledivách a z další plánované dovolené se nakonec stala veselka. Zřejmě i proto, že ani jeden z nich nemá důvod na cokoliv déle čekat.

„S velkou nadsázkou a humorem lze tvrdit, že Daniela (dle jejích slov) na svatbu spěchala do doby, dokud jí to stále známky gravitace v obličeji dovolí, a já se chtěl zkrátka oženit, protože mě nebaví být rozvedený, což sebou nese cejch někoho, kdo prohrál. Dnes můžeme s klidem v srdci nahlas říct, že Daniela to jako krásná nevěsta stihla a já se cítím jako vítěz,“ usmál se herec a hudebník.

Jídlo, pití a tradice

Na svatbách v Česku jsou tradičními pokrmy knedlíčková polévka, kterou se manželé obvykle navzájem krmí, a svíčková omáčka s masem, knedlíky a brusinkami. V Itálii by ale byla škoda nevyzkoušet spíš něco méně tradičního, proto se novomanželé a svatební hosté nechali unést na vlně tamní gastro kultury.

„V Itálii máte jednu velkou výhodu, i když jen slepě zabodnete prst do jídelního lístku, nikdy se nezklamete, protože jídlo je pro Italy svatý grál a za gastrodiletanství vás můžou úřady zbavit i svéprávnosti či občanství,“ prozradil Brzobohatý s tím, že si s nejbližšími pochutnal na risottu a rozmanitých druzích těstovin.

Čtěte také: Písařovicová poprvé o Brzobohatém v šatech: Tiffany je přátelská

Na svatbě nakonec české tradice velký prostor nedostaly, Ondřejův otec Radoslav Brzobohatý byl ale valašským patriotem a jedna věc proto při oslavách chybět nemohla. „Rozbíjení talířů a jiné české tradice nahradila volná zábava podbarvená líbezně mečivým Erosem znějícím z reproduktorů, avšak žádná pálenka světa nedokázala nahradit poctivou valašskou kořalku, které tekly litry,“ dodal hudebník.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.