FOTOGALERIE: Podívejte se pod pokličku natáčení 12. a 13. dílu

Jak se natáčí takový seriál? My vám ukazujeme každý týden, jak vypadá natáčení seriálových scén dílu, který jste tento týden viděli. V rozsáhlé fotogalerii uvidíte přímo pod pokličku kreativnímu štábu, ale i to, jak vypadají herci těsně před natáčením. Jste zvědaví? Pojďte se podívat!

V posledních dílech se začíná vztah Filipa a Olgy přiostřovat opravdu nečekaným způsobem. Kdo by si byl pomyslel, že se Filip konečně odhodlá odejít z domova a Elišce říct, co za tím stojí? Ve fotogalerii uvidíte dramatickou scénu, kdy se Filip rozhodne sbalit si všechny věci a opravdu odejít. Eliška to ale naprosto nechápe. Největším problémem se však stalo to, že Eliška je těhotná. To samozřejmě znovu zamává s už tak dost křehkým vztahem Olgy a Filipa.

Další novinkou je také nové milostné dobrodružství Loly a Ivana. Ivan ji pozval na večeři a pak jí předvedl drama Cyrano z Bergeraku přímo před zákazníky restaurace. Charisma Ivana Lolu totálně okouzlilo, a tak když jí dělal sám drink, políbili se. To bude mít Marika radost. A vy se podívejte do zákulisí natáčení, kde přípravu této scény uvidíte:

Co uvidíte v dalším díle už příští úterý?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.