Podívejte se do zákulisí natáčení prvního dílu Svateb v Benátkách!

V neděli 29. června jste mohli vidět na Primě nový seriál Svatby v Benátkách. Na našem webu vám pravidelně dáváme nahlédnout do zákulisí příprav seriálu, a tak se pojďte podívat i na to, jak se natáčel první díl!

V první epizodě poznáte hlavní postavu seriálu v tom největším spěchu. Olga je spolumajitelkou svatebního salonu, nejčastěji ji však potkáte v terénu, zařizuje svatby. A v tomto okamžiku jí jedna nevěsta málem uhořela! Doutnající doutník viditelně na svatby nepatří.

V seriálu se také seznamujete s její kamarádkou a spolumajitelkou Lolou Brajčič a Romeem, svatebním fotografem. Olga sice dokáže zařídit svatbu od a do zet, ale na tu svoji teprve čeká, i když má doma dvojčata. Tatínek je zatím nezvěstný, zatímco milenec Olgy je zase ženatý. Filip Krejza má doma manželku, která se snaží otěhotnět, zároveň Olze slibuje, že se rozvede a budou žít spolu. Problém je, že to slibuje už rok. Olga má všeho po krk a udělá razantní krok...

V seriálu také poznáte příběh starší generace, Aloise a Libuše Drozdových, kteří žijí na malebném statku, ale i bratra Olgy. Ivan je herec, který však podléhá svodům gamblerství...

Podívejte se na rekapitulaci prvního dílu:

Nestihli jste první díl Svateb v Benátkách? Podívejte se na Prima Play TADY.

A jak se první díl natáčel? Podívejte se do fotogalerie:

(pozn. red. Na této fotce vidíte i režiséra seriálu Jána Sebechlebského:)

Chcete se podívat speciálně na scénu s Andreou Verešovou? Video a fotogalerii najdete tady:

Zajímá vás další zákulisí, které se týká seriálu Svateb v Benátkách?

KOSTÝMY A MÓDA SERIÁLU:

FOCENÍ PROMO SERIÁLU:

NATÁČENÍ TELEVIZNÍCH UPOUTÁVEK:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.