Lole se zapalují lýtka! Kdo bude obětí?

"Nejlepší afrodiziakum je tučné bankovní konto," říká Lola Brajčič, spolumajitelka svatebního salonu. Manžela si vzala hlavně kvůli tomu, aby sponzoroval její podnikání, které chce rozvíjet dál. Proto vás překvapí, koho se rozhodne Lola "nalomit" svým sex-appealem.

Alice Bendová hraje Lolu Brajčič a tvrdí o ní, že je to pragmatická žena, která ví, co chce. Kromě pragmatismu má v sobě Lola asi vysoce nebezpečnou přitažlivost – a obojí se krásně snoubí s jejími životními potřebami. Lola je tvrdá nejen na sebe, ale i na ostatní, což se většině jejich kolegů ve svatebním salonu nelíbí. A tak se není čemu divit, když ji Romeo označí za otrokářku.

A Lola se bryskně chytí. Romeovu poznámku dokáže dovést do naprosto jiných sfér. Tam, kam přátelé už nemohou. Vypadá to, že Romeo je zase oběť! On za to prostě nemůže...

Je podle vás Lola mrcha, nebo ne?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.