Martin Kraus dostal peprnou otázku. A zase by si vybral Lenku!

Postava Martina Krause v seriálu Svatby v Benátkách se právě rozhoduje, jestli bude ještě ve svazku s ženou, která čeká dítě s někým jiným. Jak by ovšem jeho herecké partnerky dopadly v jeho osobním životě?

Martin Kraus si v seriálu měl možnost vyzkoušet nejen humornou stránku. Jeho zubař David Grábner dostal od života znovu pěkně za uši. Zahrát si dramatickou roli Martin prý uvítá, ale jedna z věcí, která ho na seriálu Svatby v Benátkách baví je právě uvolněná a humorná atmosféra: "...konečně žádné vraždy a umírání, " říká Martin se vzpomínkou na dramatické Cesty domů.

Seriálový David Grábner nám tyto díly zase trochu poodhalí svůj vnitřní svět, který už dávno není jen o zubech. Davida za poslední rok totiž vyškolil život. Odchod Lenky za Viktorem Bromem byl jeho zásadní omyl, z kterého si bude nést následky celý život (pokud bude dítě vychovávat). David momentálně zápíjí žal, kde to jde. Vyrovnat se s tím, že úlet Lenky měl tak fatální následek, nebude rozhodně lehké.I tak si David počíná statečně.

Otázka na tělo

Martin Kraus je už skoro rok během natáčení seriálu v obležení krásných žen - hereček. My jsme se ho zeptali, jestli mu je v seriálu sympatická jiná žena. Bavila by ho v osobním životě třeba dračice Lola? Martin Kraus pro nás měl jednoznačnou odpověď bez sekundy přemýšlení.

Podívejte se na VIDEO.

Myslíte si, že by měl David nakonec vychovávat dítě Viktora Broma? Hlasujte tady:

Vzpomínáte, kde se stala chyba?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.