Seriály a filmy

29. července 2014 10:00

Petra Kloidová

Umím si představit, že v životě může přijít blesk z čistého nebe, říká Ondřej Veselý

Ondřej Veselý hraje ve Svatbách v Benátkách Filipa Krejzu, muže, který to hraje na obě strany. Své milence Olze tvrdí, že už stojí na prahu u rozvodového právníka, s manželkou Eliškou se snaží o prvního potomka. Všemu tomu, co Filip dělá se jeho herecký představitel snaží porozumět...

Kromě toho, že je Filip Krejza momentálně nečestný mužský, který je (na jednu stranu) možná jen hodně nešťastně zamilovaný, je to také mamánek, jenž čas od času využívá "mama hotel", stejně jako od své manželky využívá prvotřídního servisu. Eliška se snaží být tou nejlepší ženou pod sluncem. Ani Olga se ve své zamilovanosti nedrží zkrátka. Dalo by se říci, že to má seriálový podnikatel pěkně spočítané. Ale je to opravdu tak jednoduché? Neocitl se Filip Krejza jen na jedné z životních křižovatek, kde se musí rozhodnout jaký život by si měl vybrat? Nebo alespoň přehodnotit svoje dosavadní závodění v nejtěžší sportovní kategorii jménem život? Je to příliš otázek a odpověď není jednoduchá. Tak to vidí i herec Ondřej Veselý, který Filipu Krejzu hraje:

"Nelíbí se mi úplně všechno, co Filip dělá a jak se chová, ale rozumím mu. Člověk se do podobné situace může dostat velmi snadno. Já jsem nic takového nezažil, tak nevím, jak bych se choval. Ale umím si představit, že si někdo žije relativně spokojený život, má práci, manželku a najednou přijde blesk z čistého nebe, on se zamiluje a život má rázem vzhůru nohama a neví, co s tím. A ubližuje lidem, vůči nimž má nějaké závazky, aniž by ubližovat chtěl. Doufám, že se do podobné situace nikdy nedostanu."

Sám Ondřej Veselý pode svých slov takový blesk z čistého nebe zažil, když potkal svoji přítelkyni, s kterou už je nějaký ten pátek. I když hraje v seriálu o svatbách, sám se do ženění vůbec nehrne narozdíl od jeho seriálové postavy Filipa.

Ten sice plánuje svatbu s Olgou, nicméně doma se zapomněl zmínit. V každém případě přiznat se své manželce Elišce, že má poměr a chce ji opustit se nezdá tak obtížné jako říct to vlastní mamince. Paní Krejzovou hraje rázná Alena Vránová, která to se svým seriálovým synem umí perfektně. Na otázku, jestli je Filip Krejza mamánek, odpovídá Ondřej naprosto jistě: "Ano, na maminku je hodně fixovaný, asi proto, že je jedináček, a jedináčci takoví někdy bývají. Ale ono to ani jinak nejde, maminka, kterou hraje Alena Vránová, je generál, jí se nedá moc odporovat."

Dalo by se říci, že mu nic jiného nezbývá:-) Podívejte se na scénu, kdy se Alena Vránová rozhodne zlepšit kvalitu sperma svého seriálového syna:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.