Tají snad Jiří Langmajer syna? Vignerová v show znejistěla Gondíkovou

Můj muž to dokáže (2) - Aneta Vignerová o synkovi Jiříkovi

Adéla Gondíková (49) coby moderátorka show, ve které ženy mají navrch a mohou zúčtovat se svými protějšky, si během rozhovoru se soutěžící Anetou Vignerovou (34) uvědomila, že nejspíš byla u jejího otěhotnění. Když modelka prohlásila, že se její synek jmenuje Jiří po tátovi, znejistěla. Táta malého Jiříčka se přece jmenuje Petr (Kolečko).

Časový odstup mezi natočením a odvysíláním zábavné show zapříčinil, že v příštím díle se společnými silami pokusí zvítězit i Aneta Vignerová s Petrem Kolečkem (38), kteří tehdy ještě tvořili pár a nikdo netušil, že v čase premiéry show bude všechno jinak.

„Tato soutěž je především o humoru. Do studia přicházejí známé páry. My ženy máme klasický babinec, bavíme se o mužích a smějeme se, když plní úkoly. Na muže čekají netradiční úkoly a jejich slavné ženy nebo partnerky na své polovičky vsází. Ten, jehož žena nasadí nejvyšší laťku, se pokusí splnit úkol, který pro něj bude v tu chvíli překvapením. Tenhle pořad je ale především velkým zdrojem humoru. Pro nás ženy obzvlášť. Jsem ráda, že se bavíme nejen my, ale i muži. Oni jsou pochopitelně i obdivováni, takže se s případným drobným ponížením snáze vyrovnávají,“ říká o pořadu jeho moderátorka Adéla Gondíková. S jistým ponížením se bude muset vyrovnat i Petr Kolečko, kterého jeho tehdejší partnerka poslala do skutečně nelichotivého úkolu.

V úvodním small talku s moderátorkou Aneta Vignerová zavzpomínala na jejich začátky. „Oslovil mě tím, že je krásný a velmi vtipný,“ prohlásila modelka v odpovědi na otázku Gondíkové a prozradila, po kom se jmenuje jejich syn. „Jiřík se jmenuje po tátovi,“ překvapila pak přítomné. „Po tátovi od Petra,“ dodala rychle, což uklidnilo Adélu Gondíkovou. Byla totiž u jejich začátků. „Já jenom, že jste byli na mojí a Jirkově svatbě a za pár měsíců jsme se dozvěděli, že jsi těhotná. Já jsem z toho byla trošku nervózní, když jsme se dozvěděli, že se jmenuje Jiřík,“ znejistěla na oko Gondíková. „Já jsem z toho byla taky trochu nervózní. Co si budeme povídat, bylo to trošku rychlý,“ přiznala modelka chvíli předtím, než Petra Kolečka poslala splnit (ne)chutný úkol, který spočíval v konzumaci 26 slaných tyčinek za jednu minutu bez možnosti zapíjet.

„Jelikož na vizuál jídla doma už moc nefrčíme a Petr všechno rychle sní, tak já bych mu věřila,“ zdůvodnila svoji vysokou sázku na Petra Aneta Vignerová, čímž ho moc nepotěšila. „Nejsem rád, že to musím podstoupit. Bude to asi nechutný,“ předpokládal zcela správně Petr Kolečko. Jestli se mu úkol podařilo splnit či nikoliv, uvidíte na Primě v pátek večer. Co je jisté už teď, Anetu za tento úkol po natáčení skutečně nepochválil. „Myslím, že Petr se na mě zlobí,“ vycítila Aneta ještě během natáčení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.