Tereza Pergnerová natáčí na Filipínách nový pořad. Jsem nadšená, pochvaluje si

Tereza Pergnerová je aktuálně na Filipínách, kde se připravuje nový pořad. Usměvavá moderátorka popsala své pocity z natáčení a prozradila, jak se jí tu líbí.

Tereza Pergnerová (49) aktuálně tráví svůj čas daleko od domova. Konkrétně na filipínském ostrově Palawan, kde natáčí nový pořad pro televizi Prima. Zatím o projektu příliš prozradit nemůže, ale diváci se prý mají na co těšit. „Mohou se těšit na nádherné prostředí a určitě i na nádherné příběhy. Teď nemohu prozradit okolnosti, o co přesně půjde, ale bude to pozitivní projekt. Nebudeme trpět, ale budeme hledat cestu sami k sobě,“ sdělila usměvavá moderátorka redaktorce webu Prima Ženy.

Čtěte také: Tereze Pergnerové se po synovi v zahraničí nestýská. Jsme absolutně napojení, říká

Terezka na Filipínách stráví měsíc a podle všeho ji tato země velice okouzlila svou krásou a rozdílností. „Já patřím k těm nadšencům, protože pro mě je to první takový výlet na toto území a jsem nadšená. Vlastně každý den se nepřestávám kochat. Samozřejmě vidím všechnu radost, vidím bídu, vidím věci, o kterých se nám v naší zemi může jen zdát, ale základní výstup z toho mám. Tato země, byť má potíže, byť je tu chudoba, je pro mě zemí úsměvů. Tady se všichni pořád usmívají,“ prozradila dvojnásobná maminka.

Natáčení v horku dokáže být náročné

Natáčení probíhá v tropickém podnebí a vysoké teploty jsou tu na denním pořádku. „Je to náročné, nebudu lhát, protože ty teploty tady jsou vysoké a nejsme na ně zvyklí. Takže zatímco doma bychom byli někde ve stínu a možná nohy v lavoru, tak tady se tvrdě pracuje, a to co předvádějí režiséři a kameramani, kteří ještě obsluhují techniku, to je neskutečné,“ pochválila Tereza práci důležitých členů týmu, bez kterých by se nic z toho nemohlo uskutečnit.

Mohlo by vás zajímat: Přitáhněte si do života štěstí: Vyzkoušejte zákon přitažlivosti a nesuďte druhé

Její dojmy jsou už teď velice pozitivní a ona je strašně ráda, že může být u vzniku něčeho takového. „Takže je to náročné, ale ten výsledek je tak krásný, že to za to prostě stojí,“ dodala s úsměvem na závěr Tereza, která je z celého projektu zatím nadšená.

Tereza Pergnerová v Show Jana Krause:

Sdílejte článek
Štítky moderátorka pořad natáčení Tereza Pergnerová Filipíny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.