Top scéna: Ondřej Pavelka si coby exšéf kriminálky plní podivné dávné touhy

Polda: Polda V (12) - Fišer si plní svůj dětský sen

Fišer (Ondřej Pavelka) se ocitl na hraně zákona. Kvůli svým hodně zvláštním aktivitám, kterým se začal věnovat v důchodu. Podívejte se v exkluzivní ukázce na vtipnou scénu ze sobotního Poldy, jak ho podporují jeho blízcí parťáci!

Nečekaným setkáním kolegů odstartuje další epizoda poslední řady oblíbeného krimiseriálu Polda: Michal Bříza přebírá na služebně majora Fišera (Ondřej Pavelka), který na policii končí v poutech poté, co ho ochranka zadržela při krádeži čokolády v obchodním centru. O nepochopitelném prohřešku nechce s bývalými kolegy vůbec mluvit. Co by to ale bylo za kriminalisty, kdyby příčině jeho činu nepřišli na kloub.

Připomeňme, že Fišer, Michalův někdejší parťák a pak šéf oddělení a jeho nadřízený, vedoucí funkci přijal, protože „někdo to dělat musí“. Teď je čerstvě v důchodu, užívá si volný čas na rybách a taky tím, že se střídá za pípou v hospodě svojí manželky Vandy. Michal i ostatní kolegové z oddělení sem k němu dál docházejí s prosbami o rady a Fišer díky nim nemá pocit, že přišel o své přátele.

Za vším hledej Táňu?

A právě staří dobří parťáci ho podrží, když se ukáže, že za nepochopitelnou krádeží čokolády stál seznam nesplněných přání, který si Fišer sestavil na odbornou radu psycholožky Táni a teď se je snaží postupně plnit. Vidět kriminalistická esa, jak mu při trestném činu kryjí záda, je více než zábavné.

Seriál Polda sledujte v sobotu ve 20:15 na Primě, nebo si starší díly přehrajte on-line na iPrima.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.