Astročlánky

26. listopadu 2023 06:30

Eliška Reiglová

Úplněk ve znamení Blíženců nejvíc ovlivní tři znamení: Lvům dojde, že potřebují změnu

Listopadový a zároveň letošní předposlední úplněk vyvrcholí pod nadvládou znamení Blíženců. Nastane v pondělí přesně v 10 hodin a 16 minut. Jeho vliv na psychiku i fyzično bude nepopiratelný, byť každého ovlivní jinak. Koho podle horoskopu ovlivní nejsilněji?

Vliv úplňku na naše tělo i psychiku je velmi silný. Ve třech dnech před a následně ještě i tři dny po se můžeme cítit unavení, nevrlí, rozmrzelí a nervózní. Rány více krvácejí a rodí se také více dětí. Je nepopiratelné, že nás Měsíc v této fázi hodně ovlivňuje. Která znamení ovlivní ten zítřejší ve znamení Blíženců a jak?

Býk

Lidé narození v tomto znamení dostanou o úplňku možnost zauvažovat nad tím, co pro ně znamená respekt. Objeví v sobě sílu ho lidem ve svém okolí více prokazovat, uznávat i jejich nevyslovené hranice a více vnímat jejich potřeby. Nastane správný čas na to, aby se více ptali a následně také více naslouchali.

Lev

Listopadový úplněk pomůže Lvům si uvědomit, že je potřeba slevit ze stereotypu a vydat se trochu jinou cestou. Je to potřebné k efektivnímu sebepoznávání a objevování. Mohou pak snadno dojít k závěru, že v jejich životě musí udělat zásadní změny, díky kterým se posunou kupředu a bude se jim lépe dařit.

Střelec

Vliv letošního předposledního úplňku popíchne Střelce k tomu, aby začali konečně vnímat své potřeby a přestali se tolik starat o to, aby byli spokojení všichni okolo. Je čas si odpočinout, přečíst dobrou knihu, zajít do wellness nebo zamluvit dovolenou, po které touží. Je načase přestat řešit problémy ostatních a ulevit sobě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.