Kritička Martina promluví o své taktice. Mladý Kryštof přizná touhu po zralé ženě

Prostřeno! S27 (90) - Kryštof je na starší

Devatenáctiletý Kryštof se v klání amatérských kuchařů postaví k plotně v pátek. Soutěžící od něj neočekávají žádné kulinářské výkony a jsou připravení na vše. Dojde na souboj hráškových polévek a Kryštof nečekaně přizná, jak to má s láskou.

Páteční kuchařské klání z Jihomoravského kraje zakončí večeře u studenta gymnázia Kryštofa. Ten pozve soutěžící do domu svých rodičů. Jeho snem je být slavným rapperem a věnuje tomu většinu volného času. Kryštof v úterý překvapil prohlášením, že nemá s kým slavit narozeniny a moc lidí si na něj nevzpomnělo. Padl dokonce názor, jestli není z dětského domova. Vpodvečer a na prima+ se můžete přesvědčit, jak je to doopravdy.

Kryštof připraví pro hosty jídla, která umí uvařit a doufá, že budou ostatním chutnat. Předkrm bude vyloženě jídlo s příběhem. Část jeho rodiny žije v Itálii, proto jídlo nazve caprese jednohubky. Podávat se budou se šunkovou pěnou, kterou mu často připravovala babička. Kryštof podle jejího receptu dokonce upeče domácí chléb. Dále uvaří hráškovou polévku, čočkový dhál a cheesecake.

Při krájení cibule se Kryštof rozpláče a jeho manipulace s nožem bude velmi nešikovná. Mamince podle svých slov často v kuchyni pomáhá. „Ona mě k noži moc nepouští, protože se bojí, že se pořežu,“ říká Kryštof. Rodiče se prý těší, až ho v pořadu uvidí. Hráškový krém připravoval v pondělí Ondřej, a tak se bude srovnávat. Soutěžící se shodnou na tom, že ta Kryštofova polévka je sladší. Indický hlavní chod bude podle Martiny propadák, protože nesnáší aromatická jídla. Kořeněná čočka nezachutná ani Míše.

Podívejte se na nešikovného Kryštofa při krájení cibule:

O panictví přijde se zralou dámou

Soutěžící soudí, že je Kryštof samotář, což jim i sám potvrdí. Nejraději tráví čas se psem nebo u počítače. Proto všechny překvapí, že hodlá prorazit na hudební scéně jako rapper. Když je pak požádán, ať jim z hudebního stylu něco předvede, stydí se a odmítá. Martinu bude zajímat, zda má přítelkyni. „Teďka něco začíná se zralejší dámou, tak to by byla moje první taková zkušenost vůbec. Doufám, že se na mě nevykašle,“ prohlásí Kryštof, který v úterý říkal, že nikdy žádný vztah neměl.

Prý se bude jeho vyvolená na Prostřeno! dívat. Angieszka soudí, že Kryštof přehání a tou starší dámou myslí holku okolo pětadvaceti let. Ondřej mu volbu schvaluje: „Na starém kole se nejlépe jezdí.“ Jako každý pátek si soutěžící před zveřejněním vítěze sdělí, kdo taktizoval. Většina se shodne, že taktičkou týdne je Martina, což není žádné překvapení. Její rýpání už ostatním lezlo na nervy. „Ty peníze nejsou zas tak velké, abych taktizovala," tvrdí Martina. Uvěří tomu někdo?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.