Celebrity

14. března 2024 15:22

Vanesa Havlíková

Václav Neckář na pódiu v blízké době nevystoupí. Stále ho trápí bolest nohy

Václav Neckář řekl, proč ruší koncerty

Oblíbený zpěvák Václav Neckář (80) se na jevišti naposledy ukázal loni a od nového roku, kdy kapela Bacily oficiálně uveřejnila zprávu ohledně zrušení plánovaných vystoupení, si společně s bratrem dali od vystupování přestávku. Dle slov Jana Neckáře (75) pauza ještě nějakou dobu potrvá, protože jeho bratra už více než rok trápí bolest nohy.

V loňském roce zpěvák Václav Neckář ošklivě upadl ze schodů a vyvrknul si levý kotník. Zranění bylo tak bolestivé, že mu znemožnilo chodit. Na nohu nemohl vůbec došlápnout, a proto se rozhodl pro léčbu v rehabilitačním ústavu.

Čtěte také: Fanoušci se strachují o Neckáře, s bratrem ruší koncerty: Jsme unavení a staří, říkají

Kvůli bolesti nohy Václav Neckář nemůže vystupovat

Jak nyní bratr Václava, Jan, prozradil, bolest zpěváka ani po roce nepřešla. Právě kvůli potížím s nohou se Václav nezúčastnil ani tiskové konference ke vzpomínkovému koncertu na Naďu Urbánkovou (†83), který proběhne 11. dubna v pražské Lucerně a vystoupí během něj například Eva Burešová, Leona Machálková či Michal David.

„Mám dojem, že můj bratr pořád hapruje s nohou, tak to vypadá, že se asi nedostaví. My jsme si dali s Bacily generální pauzu, takže jeho vystupování je zatím v nedohlednu,“ uvedl Jan Neckář pro Super.cz.

Přečtěte si: Václav Neckář o konci hudební kariéry: Z jeviště mě budou muset sestřelit

Zdravotní problémy trápí i samotného Jana Neckáře, který se o nich před časem rozpovídal v rozhovoru pro Showtime. „Mám prsty s artritidou, bolí mě každý úhoz do kláves. Je toho moc. Nashromáždily se různé neduhy,“ přiznal před časem.

Václav Neckář v říjnu oslavil 80. narozeniny:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.