Celebrity

13. června 2022 06:21

Josef Šťastna

Václav Upír Krejčí si chtěl ublížit? Autem sjel do potoka, pak ho našli v lese

V neděli večer policisté vyjížděli k nehodě u Mirošovic u Prahy. Na místě našli havarované auto a opodál v lese muže. Mělo se jednat o herce Václava Upíra Krejčího (66). Okolnosti nehody jsou nestandardní.

Mužem, kterého našli policisté v lese, by podle informací CNN Prima NEWS měl být Václav Upír Krejčí. Podle okolností nehody je možné, že si herec chtěl ublížit. Nakonec skončil v nemocnici.

Našli ho kousek od chaty

Nehodu na tísňovou linku oznámil svědek. Policisté pak u Mirošovic našli auto v potoce a muže, který jevil známky opilosti. Hlídce nadýchal 2,7 promile alkoholu, s lehkým zraněním skončil v nemocnici.

Podle redakce CNN Prima News je možné, že herec se pokoušel vyřešit manželské spory. Auto zřejmě ve větší rychlosti naboural do stromu. Vůz pak sjel do potoka. K incidentu došlo několik metrů od hercovy chaty. Vozidlo museli hasiči z potoka vytáhnout za pomoci těžké techniky.

Na místě nehody se pohybovaly také hercova žena s dcerou. Není ale pravděpodobné, že i ony jely v autě, které skončilo v potoce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.