Celebrity

25. listopadu 2022 13:51

Karolína Oehmová

Vanesse Červové z Miss chyběl na záchodě mobil. Našla si zajímavou náhradu

Hledá se Miss - Vanessa Červová

Vanessa Červová (19) upoutala pozornost diváků po tom, co prozradila, že jí před natáčením soutěže krásy zemřela maminka. Teď na sebe práskla, co dělá na záchodě, když nemůže mít telefon.

Drobounká blondýnka, která během natáčení prozradila, že jí před pár dny zemřela maminka, je devatenáctiletá Vanessa Červová z Prahy. I přes všechen smutek ale neztratila smysl pro humor a prozradila, co dělá bez telefonu na záchodě nebo jak se ztrapnila v metru. Pořad Hledá se Miss sledujte v sobotu ve 20:10 na Primě.

Proč právě ty bys měla být Česká Miss Essens?

Snažím se být co nejvíc přirozená, svá a prostě ukázat tady to nejlepší.

Co ti imponuje nebo odpuzuje na mužích?

Mám ráda, když jsou to hodní kluci a jsou sví. Naopak nemám ráda namachrované typy.

Jaký byl tvůj největší trapas v životě?

Když jsem jela v metru z konečný na konečnou, měla jsem sluchátka v uších, kde hrála hudba a jakmile jsem vystupovala, tak jsem zjistila, že celou dobu nehrály do těch sluchátek, ale přes celé metro.

Jaké bylo tvé nejhorší rande?

Jednou se mnou šla tajně na rande kamarádka, protože jsem se bála jít sama. Byla tam kluzká podlaha, ona si nevšimla informační cedule a spadla. Já jsem se začala strašně smát. Ten kluk ji poznal ode mě z Instagramu a já hrála, že tam je úplnou náhodou.

Co všechno jsi schopná udělat pro kariéru? Jsi otevřená nahotě?

Nahotu určitě ne, já se nerada obnažuji. Nemám ráda ani chodit v plavkách před kamerami, ale překonám to tady.

Vám vzali mobilní telefony, tak jaké to je?

Nejvíc mi asi chybí kontakt s rodinou, jinak nepotřebuji projíždět sociální sítě. Na záchodě mi ale hodně chyběl telefon, tak jsem si četla složení micelární vody.

Sdílejte článek
Štítky toaleta Instagram rozhovor trapas mobil metro Praha TV Prima FTV Prima Hledá se Miss Česká Miss Essens semifinalistka soutěž krásy Vanessa Červová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.