Celebrity

27. března 2023 11:42

Milan Rozšafný

Grossová měla ošklivou nehodu. Dcera zesnulého politika nabourala do auta s rodinou

Dcera zesnulého politika Stanislava Grosse byla účastníkem závažné autonehody. Tanečnice a influencerka Denisa Grossová (25) nezvládla jízdu ve voze značky Audi a nabourala do auta s rodinou.

Umělkyně Denisa Grossová má za sebou děsivý zážitek, na který nejspíš jen tak nezapomene. Stala se účastnicí vážně vypadající autonehody, kdy se svým luxusním vozem Audi RS3 zřejmě nezvládla na mokré vozovce v zatáčce řízení a najela do auta, v němž cestovala celá rodina. S informací přišel jako první web Expres.cz. K nehodě mělo dojít v ulici Mezichuchelská v Praze.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Věřím, že se na mě táta z nebe dívá, říká Natálie Grossová

Podle svědků se jednalo o poměrně vážnou nehodu, kdy byly oba vozy výrazně poškozeny. Zejména auto Grossové je podle záběrů takřka na odpis a má zničený celý předek. Dcera zesnulého politika Stanislava Grosse může ovšem i tak mluvit o štěstí. Podle svědků naštěstí nikdo neutrpěl vážné zranění.

„Ano, je to pravda. Díky bohu to odnesly jenom plechy a všechno je v pořádku. Nezvládla na vlhké silnici zatáčku, ale všechno je v pořádku,“ sdělila pro Prima Ženy matka Šárka Grossová.

Dědictví Stanislava Grosse:

Natálka Grossová potvrdila, že její sestra bourala

Ve Volkswagenu, v němž cestovala celá rodina, utrpěly dvě ženy podle webu Expres.cz pohmožděniny. Spolujezdec Grossové pak musel do nemocnice, kam ho 25letá influencerka později doprovázela. O vážné zranění se ale nejednalo.

Nehodu totiž pro Expres.cz potvrdila také dopravní policie. „Můžeme potvrdit, že k této nehodě došlo, obešla se bez zranění. Jestli si účastníci vyhledali lékaře po vlastní ose, nemůžeme potvrdit,“ sdělil policejní mluvčí Jan Rybanský. Denisa Grossová se zatím k situaci nevyjádřila, její nehodu ovšem stačila potvrdit sestra Natálie. „Vím, že sestra měla nehodu, ale naštěstí se nikomu nic nestalo,“ napsala. Vše nasvědčuje tomu, že nehodu odnesly jen vozy.

Sdílejte článek
Štítky rodina havárie Stanislav Gross Denisa Grossová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.