Velká věštba na červen pro Kozorohy: Držte se dál od negativních lidí

KOZOROH - Měsíční horoskop na červen 2023

Co čeká Kozorohy v šestém měsíci roku 2023? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat, a co byste naopak neměli promeškat? A jak můžete věštit s pomocí rozkvetlých kopretin nebo heřmánku? Přečtěte si předpověď na červen, kterou pro Kozorohy z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na červen vám z tarotových karet vychází Šestka disků, která předpovídá, že budete trochu samaritány všech lidí kolem vás. Tento měsíc pro vás může být také trochu jednotvárný, protože budete žít povinnostmi a určitým stereotypem.

Co říkají mariášové karty?

Podle mariášových karet by se vám v červnu dohromady nic špatného dít nemělo, kromě toho, že budete pracovat na tom, abyste od sebe odháněli veškeré nepříjemnosti a nehezké zprávy. Držte se koncem první dekády dál od lidí, kteří vás svými negativními postoji budou stahovat dolů. Scházejte se raději s lidmi, kteří jsou flexibilní a umí nacházet možné cesty a řešení.

Druhá dekáda už by měla být docela hezká. Čeká vás štěstí v lásce, kterého by bylo dobré využít. Choďte na schůzky, do společnosti, přijímejte pozvánky na různé akce, a to třeba i na školení, od kterých nebudete vůbec nic čekat. Nakonec by to pro vás mohlo být přínosné. Určitě se vám vyplatí trochu do sebe investovat.

Třetí dekáda přinese výdaje, které vás mohou trochu rozčilovat, ale budou pro vaši radost a také vás mohou posílit.

Magie pro Kozorohy na červen

Věštit se dá různými způsoby a vy můžete v červnu vyzkoušet věštění z kopretin nebo z heřmánku. Stačí, když budete trhat postupně jejich okvětní lístky a u každého lístku říkat: má mě rád, nemá mě rád… stane se, nestane se. Poslední utržený lístek pak ukazuje věštbu.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.