Velká věštba na červenec pro Blížence: Trochu vás potrápí drobné mrzutosti

Co čeká Blížence v sedmém měsíci roku 2023? Na co by si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co by neměli promeškat? A jaký je pro ně ideální ochranný amulet či talisman? Přečtěte si předpověď na červenec, kterou pro Blížence z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na červenec vychází Sedmička disků, podle které bude pro vás tento měsíc trochu zkouškovým obdobím. Můžete mít pochybnosti a obavy, zda zvládnete vše zaplatit, jestli vaše vztahy jsou správné. Tato karta ukazuje hlavně myšlenky v hlavě, které mohou být těžké a stahovat člověka dolů. Zároveň ale dává stimul, jak se těch strachů zbavit, nejlépe aktivně a tak, že je proměníte v přednosti.

Co říkají mariášové karty?

Začátkem měsíce mohou přijít velmi pěkné informace, které dokážete získat i od lidí, kteří se předtím hodně hlídali, aby před vámi něco neprozradili. V pracovní oblasti může někdo z vašeho okolí onemocnět a vy za něj budete muset udělat jeho práci. Buďte na to připravení. Myslete i na sebe, hlavně na svůj odpočinek. Buďte opatrní na klíšťata, pokud budete chodit do přírody.

Druhá polovina měsíce vychází už mnohem lépe. Budete ve větším klidu a jistotě. Pokud jde o lásku a city, ti, kteří jsou zadaní, poznají ve vztahu určitou volnost a měli by se snažit partnerovu důvěru nezradit. Nezadaní, kteří mají pocit, že už nikdy nikoho nepotkají, se možná budou v červenci docela divit.

Ideální amulet či talisman pro Blížence

Amulety slouží jako ochrana, zatímco talismany nám dopomáhají něco získat. Těkaví a nestálí Blíženci, hledající neustále různé zprávy, informace a novinky, jistě ocení klíč, který symbolicky otevírá bránu poznání a vědění. Také kříž, jeden z nejstarších symbolů, který se používal téměř ve všech starých náboženstvích a kulturách. Kříž není jen symbolem křesťanství, ale také představuje čtyři světové strany a spojení mezi aktivními mužskými a pasivními ženskými silami.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.