Velká věštba na červenec pro Kozorohy: Bude se vám dařit, ale musíte si věřit

KOZOROH: Měsíční horoskop na červenec 2023

Co čeká Kozorohy v sedmém měsíci roku 2023? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat, a co byste naopak neměli promeškat? A jaký je pro vás ideální ochranný amulet či talisman? Přečtěte si předpověď na červenec, kterou pro Kozorohy z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na červenec vám z tarotových karet vychází krásná karta Královna pohárů, což je velmi pozitivní karta, která slibuje štěstí. Je to také karta zrcadlení, co budete vysílat svému okolí, to vám bude vracet zpátky. Záleží tedy jen na vás, jaké vibrace vyšlete.

Co říkají mariášové karty?

Podle mariášových karet by se vám mělo dařit, ale musíte si věřit. Během první dekády máte nad sebou boží ochranu. Budou kolem vás lidé, kteří se spoléhají na vaši moudrost, sílu, což vám přinese pocit určitého naplnění.

Druhá dekáda bude hodně o partnerských vztazích. Budete si muset s partnerem něco vyjasnit a vyříkat. V práci se vám mohou začít rozplývat starosti ohledně příjmů, které tam byly předtím. Budete mít novou nabídku, která vás posune dál, možná na vyšší úroveň.

Konec měsíce přinese rovnováhu v příjmech a výdajích, ve vztazích, možná i vyrovnanost, kterou potřebuje vaše tělo. Možná by stálo za to trochu víc řešit svou životosprávu, hlídat si příjem a výdej kalorií.

Ideální amulet či talisman pro Kozoroha

Amulety slouží jako ochrana, zatímco talismany nám dopomáhají něco získat. Nedůvěřivému a opatrnému znamení Kozoroha prospívají symboly prosperity a materiálních hodnot. Jsou to především mince, ať již staré či novodobé, exotické, zlaté, stříbrné nebo z obyčejného kovu. Dále je to astrologický symbol naší planety – kříž v kruhu, který představuje ohraničenost, spojení se zemí, ale i s nebem. Kozorozi také uvítají krásný drahokam safír, nebo také symbol čistoty a krystalické průhlednosti křišťál.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.