Velká věštba na červenec pro Střelce: Měli byste využít nečekanou příležitost

Co čeká Střelce v prázdninovém sedmém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na červenec, kterou pro Střelce z tarotových a mariášových karet a také z run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Tarotové karty vám na červenec předpovídají, že budete potřebovat logické myšlení. Hodně vám pomůže, když budete věci správně analyzovat. Také budete mít nějakou výjimečnou příležitost, kterou byste měli využít, protože vám přinese štěstí.

Co říkají mariášové karty?

Zajímavá příležitost se objeví hned začátkem měsíce. Radost vám udělá něco v práci. Někomu dobře poradíte a získáte za to zajímavou odměnu nebo závazek nějakého člověka, který vám to v budoucnu rád vrátí.

Ve druhé červencové dekádě se v práci budete muset trochu víc ohánět a možná díky tomu získáte něco víc, než jste si mysleli, a budete se cítit dobře.

Třetí dekáda slibuje nejen finanční jistoty, ale také nečekané výdaje. Je potřeba, abyste s tím počítali, protože budete investovat i do rodinných záležitostí. Možná se také dozvíte o něčem z minulosti, co vám dlouho vrtalo hlavou. A máte možnost se dozvědět, proč tomu tak bylo.

Magie na dovolenou pro Střelce

Když se dostanete k moři a na břehu najdete vyplavenou mořskou řasu, přivezte si ji domů a vysušte. Může vás ochránit před požáry. A pokud si chcete přilákat peníze, hoďte pár řas do lahve s whisky. Lahev dobře uzavřete a dejte na parapet, kam svítí slunce. Řasa vám bude hojnost nasávat, důležité je ale každý den lahví potřást, abyste kouzlo znovu aktivovali.

Vaše runa na červenec: Odil

Odil je žolík mezi runami. Poskytuje velkou ochranu, nese radost a bezpečí. Důležité ale je, abyste ctili své kořeny a svou rodinu.

ZDROJ: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.