Velká věštba na květen pro Blížence: Otevírají se vám dveře, které byly dosud zavřené

BLÍŽENCI: Měsíční horoskop na květen 2024

Co čeká Blížence v pátém měsíci roku 2024? Na co by si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co by neměli promeškat? Co vás ochrání před negativními energiemi a která bylinka vám dokáže předpovědět lásku? Přečtěte si předpověď na květen, kterou pro Blížence z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na květen vám z tarotových karet vychází karta Páže holí. Budete se hodně věnovat studiu, učení i komunikaci. Budete se snažit pochopit různé věci, proč fungují tak, jak fungují. Také se budete zajímat o léčitelství, bylinky i jak si zlepšit životní styl a fyzičku.

Co říkají mariášové karty?

Mariášové karty na začátek měsíce ukazují trochu náročnější rozjezd. Jako byste se měli obávat o nějaké jistoty. Neminou vás také výdaje, ale ve chvíli, kdy si všechny věci srovnáte, spadne z vás velký balvan. Budete investovat do přestavby svého domova, pořizovat nový nábytek a zbavovat se starých věcí. A to všechno vám jde do štěstí, vaši práci ocení i druzí.

Ve druhé dekádě vám půjdou dobře od ruky všechny povinnosti. Nezadaní mají šanci se s někým seznámit. Ze začátku vás ten člověk tolik nezaujme, ale do budoucna má velký potenciál.

Třetí dekáda je o plánování cest, čeká vás překvapení. Budete věci měnit a předělávat, ale nakonec to vymyslíte nejlépe, jak můžete. Přijdou k vám dobré zprávy a zjistíte něco, co jste dlouho chtěli vědět. Otevírají se vám dveře, které byly dosud zavřené.

Bylinky pro Blížence na květen

Tento měsíc vám přinesou štěstí růže a také pelyněk. Pelyněk má zázračnou a uzdravující moc, ale také dar věštění, které bylo svázáno s manželstvím. Pokud se pod rostlinou našel uhlík, čekal dívku rychlý sňatek, ale když tam byl nějaký brouk nebo žížala, měla dívka přijít o svůj největší poklad - o věnec. Dým z pelyňku chránil před uhranutím. Pro magii lásky měla velký význam zase růže. Jaký? To si poslechněte v úvodním videu.

Květnový výklad karet pro znamení Blíženců od Helen Stanku:

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.