Velká věštba na říjen pro Štíry: Využijte své atraktivity, ale pozor na žárlivost

Co čeká Štíry v desátém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na říjen, kterou pro Štíry z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na říjen vychází karta Svět, která vás vyzývá, abyste poznávali svět, cestovali, nebo se stěhovali. A možná se vám uzavře nějaký životní cyklus a vy se ocitnete na novém výchozím bodu.

Co říkají mariášové karty?

První říjnová dekáda bude přát citům. Budete se líbit, ve vztazích to bude jiskřit a mnohdy se vám mohou i podlamovat kolena. Také budete vyvolávat žárlivost. Dávejte si pozor hlavně na závistivé kolegy a kolegyně, kteří nemusí vaše osobní kouzlo a sex-appeal vydýchat. Očarujete nejednoho člověka, což může na jednu stranu mnohé rozčilovat, na druhou stranu vám vaše atraktivita možná přinese výhodné nabídky, které dokážete zúročit už během druhé říjnové dekády. Vůbec neváhejte, takové příležitosti nepřicházejí moc často.

Třetí dekáda slibuje možnost urovnání vztahů s někým, s kým jste se kdysi pohádali kvůli věci, která už vůbec není aktuální. Teď můžete táhnout za jeden provaz a navázat znovu pěkné přátelství. Koncem měsíce vás ještě čeká cestování, různé rodinné události a posilování vašich jistot.

Kámen štěstí pro Štíry na říjen: Obsidián

Obsidián je černé vulkanické sklo, které vznikne, když se potká roztopená láva a ledová voda či vzduch. Je příkladem toho, že když se něco zničí, může vzniknout něco nového. Obsidián v sobě pojí sílu ohně i ledu. Je to kámen čarodějek, které ho používají ve tvaru koule k věštění i pro ochranná kouzla.

Obsidián má neskutečnou ochrannou moc a posiluje logiku za chodu. Když ho nosíte, můžete vidět pravdu o tom, co je nutné změnit ve vašem životě. Pokud máte obsidián, který má hrot šípu, můžete jej nosit, abyste dokázali zvládnout výzvy. Nejedna rituální athame neboli rituální dýka je právě z obsidiánu. A vy se s její pomocí můžete symbolicky odseknout od toho, co v životě už nechcete.

ZDROJ: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.