Astročlánky

20. července 2022 05:18

redakce Prima Ženy

Velká věštba na srpen pro Berany: Vyřeší se spousta věcí a můžete se zamilovat

Co čeká Berany v osmém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na srpen, kterou pro Berany z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na srpen vám z tarotových karet vychází Král disků, který předpovídá, že budete v plném pracovním nasazení nebo budete řešit věci, které se týkají vaší práce. Těm, kteří řeší záležitosti, ať už se týkají čehokoli, například i vztahů, tato karta slibuje, že by se konečně mohly vyřešit.

Co říkají mariášové karty?

Hned začátkem měsíce byste měli mít štěstí na cestách, později ale buďte obezřetní. Pokud budete riskovat, hrozí vám nějaká nepříjemnost, možná i pokuta.

Druhá srpnová dekáda by mohla být velmi zajímavá z hlediska citů. Možná dá vzniknout i nějakému novému vztahu.

Ve třetí dekádě může přijít nečekaná možnost kolem financí a budete řešit i důležité věci kolem vašeho domova, například nějakou rekonstrukci.

Letní bylinky a květiny pro Berany

Z bylinek je pro vás ideální meduňka, která se bude hodit, pokud na vás dopadnou problémy se spaním. Také vydatně pomůže s trávením a její odvar je vynikající na splachování mastících se vlasů.

Z květin se můžete ozdobit heřmánkem nebo kopretinou. A ačkoliv jde o kvítka nesmělá, svým kouzlem vám přičarují ještě více krásy a možná také velkou, opravdovou lásku. Obklopte se jimi, vyzařují jemnou krásu a dobro.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.