Astročlánky

26. července 2022 05:32

redakce Prima Ženy

Velká věštba na srpen pro Váhy: Co si usmyslíte, to by vám mělo vyjít

Co čeká Váhy v osmém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na srpen, kterou pro Váhy z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na srpen vychází Král pohárů, což je docela dobrá karta. Ukazuje láskyplné mužné seznámení a zajímavého ochránce. Také nabádá, abyste si nenechali druhými lidmi brát svůj klid, dobrou náladu, myšlenky a nápady a nenechali se strhnout jejich starostmi.

Co říkají mariášové karty?

Celý srpen nad sebou budete mít boží ochranu a karty vám slibují i vášeň a sex. Hned začátkem měsíce vás čekají zajímavá setkání. Můžete potkat lidi, kteří ovlivní vaši budoucnost. Pozor si dejte jen na ty, kteří všechno hodnotí a kritizují a nezavděčíte se jim, i kdybyste se přetrhli.

Také budete mít výdaje týkající se úředních záležitostí a možná i lékařů, například zubaře. Od svých známých se dozvíte věci, které byste vůbec nečekali a které vám i celé vaší rodině v budoucnu přinesou zisk. Celkově by pro vás srpen měl být velmi hezký a co si usmyslíte, to by vám mělo vyjít.

Letní bylinky a květiny pro Váhy

Oregano neboli dobromysl vám dodá sexappeal a víru v sebe. Ochutíte s ním nejen pizzu, ale i mnoho dalších jídel. Má silné antiseptické a protizánětlivé účinky a také vás ochrání před nepříjemnými překvapeními.

Z květin je pro vás naprosto ideální polní růže, nebo růže pětilistá, která je symbolem Venuše, vaší planetární vládkyně. Dodá vám víru v sebe, posílí vaši intuici a pomůže vám dobře rozpoznat lidi kolem vás. Její vůně vám dokonale zvedne náladu.

ZDROJ: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.