Celebrity

3. prosince 2022 09:15

Karolína Oehmová

Vojta Kotek zavzpomínal na popíjení s tátou. Zvracel pak v hotelu do skříně

Máme rádi Česko XII (4) - Vojtu Kotka naučil pít alkohol otec

Vojta Kotek (34) přiznal v zábavné show svůj kladný vztah k alkoholu už od pubertálního věku. Pít ho naučil táta. Historkou, kdy se mu to vymstilo, pobavil všechny ve studiu i diváky u televizní obrazovky.

Vojta Kotek je v zábavné show, v níž dva týmy soupeří v poznávání Česka, známý tím, že má neštěstí ve hře. Proti kolegovi kapitánu Jakubu Prachařovi vyhraje opravdu zřídka. Zvítězit se mu nepodařilo ani před lety nad svým otcem, když spolu byli v hotelu a tamnímu personálu přichystal opravdu nemilé překvapení.

Otec ho učil pít už v patnácti

Na trapnou historku si vzpomněl ve chvíli, kdy moderátor Libor Bouček v pátečním pořadu Máme rádi Česko zmínil, že v Singapuru čeští barmani vyčnívají svým umem. „Myslím, že vztah k alkoholu máme všichni,“ začal Vojta nenápadně. „Můj otec mě učíval pít víceméně už od mých patnácti let. Učil mě i to, jak potom zvracet do pangejtu,“ řekl Vojta Kotek, který o tátu Václava Kotka (†66) přišel před třemi lety. Herce a manažera Divadla Járy Cimrmana o život nečekaně připravil nešťastný pád ze schodů.

V hotelu se vyzvracel do skříně

Výuka zvracení v rodině Kotků má ještě pokračování. „Je pravda, že se mu to potom vymstilo, protože zhruba v mých devatenácti letech jsme spolu byli na hotýlku a já jsem přišel dolů do restaurace s větou: ‚Otče, dnes tě naučím chlastat!‘ Nakonec jsem se vyzvracel do skříně,“ prozradil navíc Vojta překvapení, které připravil pro pokojské. Rodiče, díky kterým ochutnal v útlém věku alkohol, má i Jakub Prachař, který se také pochlubil veselou historkou.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.