Celebrity

21. prosince 2023 09:25

Eliška Reiglová

Vše, co chtěla k Vánocům, byl rozchod. Mariah Carey opustila o 14 let mladšího přítele

Zdálo se, že milostný život Mariah Carey (54) je v posledních letech naprosto ideální. Ukázalo se ale, že za zavřenými dveřmi její vztah s o 14 let mladším tanečníkem Bryanem Tanakou neklapal tak, jak si představovala. Interpretka hitu All I Want for Christmas Is You si proto v podstatě pod stromeček nadělila rozchod.

O rozchodu Mariah Carey s jejím „zajíčkem“ informoval portál TMZ.com, s tím, že vztah se rozpadl po sedmi letech. „Neklapalo to, protože Bryan chtěl založit rodinu, a na to Mariah v 54 letech nepomýšlí,“ řekl zdroj. Zpěvačka má děti s předchozím partnerem Nickem Cannonem, její nyní již bývalý přítel se ale zatím otcem nestal a má o to velký zájem.

Pro fanoušky už dopředu bylo velkou nápovědou o rozchodu to, že Carey byla na svých pravidelných vánočních nákupech v Aspenu sama. V předchozích letech ji přitom o 14 let mladší tanečník vždy a bez výjimky doprovázel.

Mariah Carey a Bryan Tanaka se poznali už v roce 2006, kdy pro ni začal pracovat. Dohromady se dali ale až v roce 2016, načež následoval krátký rozchod v roce 2017, po němž se k sobě ale bývalé hrdličky znovu vrátily. Zdá se, že nyní si zpěvačka přála k Vánocům rozchod.

Poslechněte si sexpertku Veroniku Kubíčkovou o partnerské komunikaci:

Sdílejte článek
Štítky rozchod Vánoce vztah Mariah Carey Bryan Tanaka All I Want for Christmas Is You

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.