Celebrity

8. října 2023 10:29

Eliška Reiglová

Všichni to zvládneme. S rakovinou bojující Anička Slováčková podporuje ostatní

Zpěvačka Anna Julie Slováčková (28) se v těchto dnech vyrovnává s tím, že znovu bojuje s rakovinou. Po křtu své nové desky se rozhodla začít podstupovat léčbu, aby zákeřnou nemoc i podruhé porazila. Na sociální sítě nyní nahrála vzkaz těm, kteří ji zahrnuli slovy podpory a soucitu – zároveň se snaží být oporou všem, kteří si procházejí stejně náročnou cestou.

Zpěvačka Anna Julie Slováčková v minulosti prodělala rakovinu prsu a svůj boj s nemocí sdílela i na sociálních sítích, kde se stala oporou pro další ženy procházející podobným soubojem. Po křtu své nové desky se rozhodla fanouškům na Instagramu sdělit, že rakovina se jí vrátila a že ani tentokrát nemoci nic nedaruje. Začala podstupovat léčbu a hodlá ji znovu porazit.

„Rakovina je zpátky, tentokrát na plicích. Asi mi to stále úplně nedochází. Od okamžiku, kdy mi to lékaři potvrdili, jsem měla největší strach z toho, že se mi to nepodaří utajit do našeho křtu. Na zahájení léčby jsme se shodli hned den po křtu, abych nebyla ve stresu, že mi bude špatně nebo že se to tím spíš prozradí,“ řekla Slováčková v rozhovoru pro časopis Téma.

Nekonečná podpora

Poprvé si herečka a zpěvačka nahmatala bulku v prsu v roce 2013. Šlo o nezhoubný nádor, to se opakovalo také v roce 2016. V roce 2019 lékaři bohužel diagnostikovali zhoubný názor. Následovala operace, lékaři odebrali rakovinu z části uzlin. Anička také podstoupila chemoterapii a přišla o své vlasy. Nyní po první léčbě zanechala vzkaz svým sledujícím na Instagramu.

„Chtěla jsem vám všem poděkovat za neuvěřitelnou podporu, kterou jste mi vyjádřili. Je to neskutečné. Hrozně mě to dojímá a nevím, co říct. Takže nejlepší bude říct, jen děkuju. To dáme. Všichni, kdo teď prožíváme nějakou cestu osudu, to zvládneme,“ řekla s úsměvem ve videu zpěvačka, která je pro svou bojovnost leckomu inspirací.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.