Vyložené karty Helen Stanku: Trenér slavných Pavel Šalitroš je podle run miláčkem bohů

Vyložené karty Helen Stanku s Pavlem Šalitrošem

Kartářka Helen Stanku si do svého pořadu Vyložené karty tentokrát pozvala fitness trenéra a influencera Pavla Šalitroše. Co mu prozradila automatická kresba a splní se mu jeho přání?

Helen Stanku nakukuje pod pokličku životů slavných osobností a stejně to bylo i s Pavlem Šalitrošem. „Pavle, ty jsi člověk, který by měl docela intuici, ale bohužel si potřebuješ na věci sáhnout, takže spontánnost bývá minimální a řekla bych, že budeš trošku tvrdohlavý. Právě teď nevíš, kde ti hlava stojí a poslední dobou tě něco velmi vytočilo a ještě jsi to nezpracoval,“ prozradila Helen Pavlovi podle automatické kresby a Pavel byl velmi překvapený, do kolika věcí se trefila.

Ve vztazích a lásce podle Helen u Pavla vládne umírněnost a protiklady. Moc ji zajímalo, jak to má Pavel s láskou a ten se rozpovídal: „Lásky já si vážím a hlavně, když je opětovaná. Je možné, že někdy se ty energie neshodnou, ale tím je ten vztah originální a pestrý. Opačné póly magnetu se přitahují.“

V pracovní rovině karty ukázaly nový impulz. „Co chystáš?“ chtěla vědět Helen. A Pavel zmínil, že by moc rád dál rozvíjel již rozjeté projekty a svou talk show a přiznal také, že má za sebou úplně první hereckou zkušenost. Zahrál si prý tak trošku sám sebe. Prozradil na sebe, že je velmi organizovaný člověk, který se bez diáře nehne. Potřebuje prý, aby všechno bylo perfektní.

Rozpovídal se o tom, koho ze slavných osobností trénuje a kdo je při cvičení nejvíc svědomitý. S Helen probrali i to, jak moc jsou v dnešní době lidé nespokojení, jak se nemají rádi a neustále se s někým porovnávají. Nakonec Pavel položil zvídavou otázku Helen, vytáhl si tři runy a odpovědí byl opravdu velmi překvapený. Co mu runy prozradily?

Podívejte se na předchozí díl s Felixem Slováčkem, kde společně s Helen Stanku probrali jeho plány, rodinný život i předtuchu, která mu zachránila život.

Na další díl Vyložené karty Helen Stanku se známým hostem se můžete těšit každý měsíc na webu Prima Ženy.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.