Velká věštba na duben pro Ryby: Vymaníte se z něčeho, co vás dlouho tížilo

Co čeká Ryby ve čtvrtém měsíci roku 2023? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? A co byste měli udělat letos na Velikonoce? Přečtěte si předpověď na duben, kterou pro Ryby z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na duben vychází Eso pohárů. To je karta štěstí, která vám rozzáří celý tento měsíc. Bude se vám dařit na všech frontách. Štěstí budete mít ve vztazích, dokážete obnovit stará přátelství, budete mít různé nápady. Jako kdybyste prošli obrozujícím procesem.

Co říkají mariášové karty?

Začátek měsíce bude velmi společenský. Budete řešit rodinné záležitosti a čekají vás i nějaké výdaje, ale zvládnete je.

Během druhé dekády přijdou nějaké mrzutosti týkající se dětí. Budou to ale věci, které zvládnete vyřešit. Také si nastavíte tok financí tak, jak má být. Vypadá to, že budete mít možnost vymanit se z něčeho, co vám dlouhou dobu dělalo těžkou hlavu. Začne to nápadem, který máte delší dobu v hlavě, ale nedostali jste se k tomu, abyste ho zrealizovali. Nakonec se rozhodnete změnit situaci, která pro vás byla dlouho tíživá a neúnosná. Řeknete si: „A dost“ a uleví se vám. Proces ukončování toho špatného může být trochu nepříjemný, ale bude to pro vás velmi úlevné.

Velikonoční magie pro Ryby

Kdybyste chtěli, aby vás lidé viděli takové, jací jste, umyjte si doma všechna okna. Vy budete vidět ven a bude naopak vidět i k vám. A z hlediska magie to znamená, že bude vidět vše, co děláte, například v práci, a dokážete to pak mnohem lépe prodat.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.