Velký horoskop na duben: Jak se vám bude dařit v práci a ve vztazích?

AURA - Měsíční horoskop na duben 2023

Co vám předpovídají hvězdy na čtvrtý měsíc tohoto roku? Co vás v dubnu čeká v oblasti vztahů, peněz, zdraví nebo práce?

Je tu nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Duben pro vás bude hodně pracovní, budete se snažit i odpočívat, a dokonce zažijete i něco, co jste nikdy nezažili. Někdo z příbuzných vás pozve na výlet a možná se podíváte za svojí vzdálenou rodinou. Také doma najdete věc, kterou jste dlouho nemohli najít, a udělá vám to radost.

Přečtěte si podrobný horoskop na duben pro Berana.

Býk

Na začátku dubna se budete cítit osamoceni a přijde vám, že všichni mají někoho, jen vy nikoho nemáte. To vše přinese pocit beznaděje spojený s prací. Buď práci nemáte, nebo v ní bojujete, a to vám může přinést nespokojenost nebo trápení. V druhé půlce měsíce přijde něco nového, osudového a vy se začnete rozmýšlet, zda to přijmete. Koncem měsíce vás čekají hádky.

Přečtěte si podrobný horoskop duben pro Býka.

Blíženci

Od začátku měsíce budete v sobě nastavovat nové změny. Začnete měnit své přístupy a postoje a možná uvidíte věci z jiného úhlu pohledu. Také se ozvou úřady a budete nuceni věci řešit přes úřady a jiné instituce. Což přinese hádky a dohady. Poté vás čeká rozhodování, kterou cestou půjdete.

Přečtěte si podrobný horoskop na duben pro Blížence.

Rak

Na začátku měsíce prožijete velkou změnu, ale bude to změna, kterou budete chtít především vy sami, protože už nechcete ony staré špatné návyky. A hned poté přijde láska a můžete se znovu zamilovat do svého partnera. Koncem měsíce vás čeká hodně práce, která vás bude bavit.

Přečtěte si podrobný horoskop na duben pro Raka.

Lev

Začátkem měsíce prožijete lásku a zamilování, možná začnete s někým chodit. Vše bude tak, jak to má být. S tím ruku v ruce přichází harmonie a klid a užijete si pohody. Bude to období bezstarostnosti, protože si to tak vnitřně nastavíte. Koncem měsíce přichází velká změna a týká se hojnosti. A pokud plánujete rodinu, tak i plodnosti.

Přečtěte si podrobný horoskop na duben pro Lva.

Panna

Začátkem měsíce zažijete něco nového a osudového, což změní vaše vnitřní nastavení, ale přinese vám to i velkou lásku. Dejte si pozor na žárlivost, která může přijít s něčím novým. Koncem měsíce se budete cítit osamoceni, protože budete hledat jistoty a velkou lásku. Což povede k tomu, že sami sebe budete odrazovat a rozhodovat se, jak dál.

Přečtěte si podrobný horoskop na duben pro Pannu.

Váhy

Začátkem měsíce přijdou velké změny a nové začátky. Ty změny se budou týkat všech oblastí. Zpočátku budou jen pomalé a nenápadné, ale v průběhu měsíce se velice silně projeví. V druhé půlce měsíce se můžete zamilovat nebo ve stávajícím vztahu prožít nějaké velké citové dobrodružství. Konec měsíce přináší překonávání překážek.

Přečtěte si podrobný horoskop na duben pro Váhy.

Štír

Na začátku měsíce se vám do života vrátí nějaký muž z minulosti a budete se rozhodovat, zda uvěřit jeho manipulacím. Vše s ním bude jak na horské dráze. Začnete si připadat, že nežijete v realitě, protože přijde nějaká akce, která přinese velkou změnu a možná i neočekávaný sex a zamilování. Jistoty týkající se vztahu budou však jen dočasné a mohou střídat beznaděj. Na konci měsíce budete pracovně cestovat.

Přečtěte si podrobný horoskop na duben pro Štíra.

Střelec

Měsíc plný řešení vztahů v rodině. Myslete na to, že hádky se nemají řešit večer, hlavně ne v afektu. Pokud budete vše chtít hned vyřešit, můžete si s rodiči nebo vašimi dětmi říct věci, které vás budou dlouho mrzet a pak je nepůjde vzít zpět. Nechte si čas na rozmyšlenou a potom mluvte o konkrétních věcech, nezobecňujte.

Přečtěte si podrobný horoskop na duben pro Střelce.

Kozoroh

Začátek dubna bude plný lásky, přátelských setkání a radosti. Přesto vás čeká i konflikt a možný rozchod, protože někdo bude hodně impulzivně jednat a ukončí něco předčasně. Vás čeká rozhodování. V druhé půlce měsíce si budete přepadat jako mágové, co dokážou řídit celý svět, a bude se vám to i dařit. Konec dubna bude plný nových začátků.

Přečtěte si podrobný horoskop na duben pro Kozoroha.

Vodnář

V prvních dnech měsíce můžete obdržet zprávu, která pro vás bude hodně zásadní. Někdo s vámi náhle a impulzivně ukončí vztah a může se jednat i o konec manželství, protože to s sebou přináší řešení na úřadech. Můžete si prožít i určitou beznaděj. Přijde však velká vnitřní transformace, ale pozor na manipulaci okolím.

Přečtěte si podrobný horoskop na duben pro Vodnáře.

Ryby

Na začátku měsíce budete potřebovat všechno zařídit rychle, především ve škole nebo na úřadech. Přijde i něco nového, možná nabídka práce, ale to odmítnete, protože na to nebudete mít čas. Čeká vás rozhodování, jakou cestou půjdete, a vy to zvládnete, překonáte překážky a uleví se vám. Koncem měsíce se budete cítit osamoceni, protože partner začne žárlit a manipulovat vás.

Přečtěte si podrobný horoskop na duben pro Ryby.