Velká věštba na duben pro Lvy: Dodržujte vše, jak se má, a bude se vám dařit

LEV - Měsíční horoskop na duben 2023

Co čeká Lvy ve čtvrtém měsíci roku 2023? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? A jak vám mohou mince pomoci na Zelený čtvrtek přivolat štěstí a peníze? Přečtěte si předpověď na duben, kterou pro Lvy z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na duben vám z tarotových karet vychází Šestka pohárů. Tak ukazuje, že budete v něčem zasnění, myšlenkami možná na dovolené, nebo se budete naopak v myšlenkách vracet zpátky, kdy jste třeba lyžovali na zasněžených svazích. Každopádně nebudete moc myšlenkami tady a teď.

Co říkají mariášové karty?

Se zasněností, kterou vám předpovídají tarotové karty, velmi opatrně, hlavně když budete někde na cestách. Moc se nekochejte krajinou a nešlapejte na plyn. Hrozí vám výdaje v podobě pokuty a pokud byste to nevyřešili hned, mohlo by se vám to zbytečně prodražit. Buďte tedy velmi opatrní a snažte se dělat všechno tak, jak se má.

Během druhé dekády by se všechny neblahé energie ze začátku měsíce měly ukončit. Hned začátek této dekády by vám mohl přinést i naději na nějaké peníze. Jak rychle tato naděje přijde, tak také rychle odejde. Proto bude důležité, abyste byli ve střehu a uměli vystihnout ten správný moment. Vnímejte, poslouchejte, co se děje kolem vás, choďte do společnosti, kde můžete načerpat ty správné informace, a to i profesní. Druhá dekáda by pro vás mohla být velmi pracovně i obchodně dobrá. Máte možnost velkého posunu a rozvoje.

Třetí dekáda bude vysloveně přát lásce, usmiřování, můžete si s někým vyříkat, co vás trápilo delší dobu. Ve hře jsou možná i nějaké cesty. A také byste si něco mohli vyřešit v pracovní rovině, s kolegy.

Velikonoční magie pro Lvy

Využijte příležitosti, jak si přivábit štěstí a peníze. Stačí, když na Zelený čtvrtek budete naslouchat. Když budete mít štěstí a uslyšíte poslední kostelní zvony, vezměte mince a pořádně s nimi zatřeste. Peníze a štěstí, které chcete přilákat, pak budou vědět, kterým směrem se vydat.

Zdroj: autorský text (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.