Seriály a filmy

23. listopadu 2013 16:41

E. Bozonová

Dámský souboj v kuchyni

Kuchařský souboj vyvolených dam byl téměř dobrodružný. V kuchyni se utkaly vegetariánka Regina, antihospodyňka Lucka a začátečnice Pavlína s jedinou zkušenou hospodyní Romanou, která už vyváří rodině déle než deset let. Která předvedla nejlepší výkon?

O dopolední svačinu se postarala zkušená mamina Romana, která naplno využila svých poznatků z rodinného života – připravila ovocný salát, který dělávala dětem, když nechtěly jíst. Budu myslet i na Reginu,“ prohlásila. „Ona už VyVolená není, ale to neznamená, že ji nedáme nažrat.“ S komentářem však byla trochu mimo, namísto vysvětlování ‚výrobního' postupu celou dobu brblala a pomlouvala Vladka, protože si dovolil říct, že je kuchyň zaprasená. Zapomněla, že je superboss, takže nesmí nic dělat. Dokud jím nebyl, uklízel ve Vile prakticky nepřetržitě. Regina mezitím chodila neustále dokola, mlaskala, pískala, syčela, pomlouvala Vladka, obouvala se do hloupého lidstva a ptala se vesmíru, kdo ji stvořil a proč je tak jiná. Romanin salát jí ale přišel stejně vhod jako ostatním.

Co dům dal…

…nebo spíš jako když pejsek s kočičkou pekli dort. Tak by se dal charakterizovat pokrm, k jehož vlastnoruční přípravě se v rámci soutěže Prostřeno odhodlala Lucka. Tvrdila, že doma vaří ráda, když to ovšem někdo jí. Kdyby si ji někdo chtěl vzít, tak uvaří, uklidí, je prý taková česká hospodyňka. Věk na vdávání už má, chce tři děti, ale má holt ty čtyři pejsky… „Hledám big love. Zvoní mně hrana, nebudu chlapy zoufale nahánět v pětatřiceti…“ mlela při vaření. Poněkud svérázný popis kuchařského postupu, že. Bála se, že bude mít málo času, prý neumí zacházet s troubou ani s varnou deskou, doposud jí s tím vždycky pomáhal Vladko. Potřebovala čtvrt hodinky navíc, a tak Romana ze všech sil protahovala čtení dalšího dopisu od štábu. „Masíčko tam je, kdybyste chtěl někdo přidat, je toho plný pekáč. Potom to dopečeme, není to zas tak syrové,“ velkoryse povzbuzovala strávníky. „Tys to myslela dobře – zeleninový salát s bramborama. Mně to chutná,“ prohlásil Vladko.

Veganská buchta

Pozor, to není o autorce pokrmu Regině, ale o jejím výtvoru. Své veledílo servírovala tak pomalu, až ji Romana začala pobízet a dělala si z ní legraci. Vladko sice neměl chuť na sladké, ale zůstal objektivní. „Je to zvláštní, myslím tím dobré. Že je to dobré?“ vyzval ostatní k souhlasu. „Co je pravda, to je pravda.“ A chutnalo i ostatním.

O večeři se postarala Pavlína – připravila boloňské špagety a salát. Chutnaly, jen někteří VyVolení nemohli pořádně jíst kvůli nervozitě z blížícího se Duelu. A taky už měli pořádně naplněné žaludky. Regině ale jely mimořádně – Pavlína totiž na ni pamatovala s bezmasou porcí.

Dárek pro vítěze

Na závěr se stejně jako v televizním pořadu Prostřeno objevilo na stole pět poklopů, pod nimiž se skrývala výhra, určená tomu nejlepšímu. Ve Vile měli vítězky hned dvě – Romana a Pavlína našly pod těmi svými poukazy na pět tisíc korun. A pak že VyVolení neumějí vařit!

Prostřeno sledujte na Primě od pondělí do pátku v 18 hodin!

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, na Primě v sobotu v 18:00!

Co je nového ve Vile? Dívejte se na Denní rekapitulaci, na Prima Love ve 22:20!

Vladko připravil k snídani slané i sladké šátečky. Mrkněte na video:

Když se Vladkovy výbuchy sestříhají do jednoho celku, působí fakt hrůzostrašně. Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.